Przenośny Koncentrator Tlenu. Ssak Elektryczny - Stanley Med

Koncentratory tlenu

Każdy dostępny w ofercie Stanley-Med koncentrator tlenu i ssak elektryczny to najwyższej jakości, profesjonalny sprzęt medyczny pochodzący od najlepszych producentów na rynku. Urządzenia te są zgodne z normami i zapewniają optymalne bezpieczeństwo użytkowania. Zarówno przenośny koncentrator tlenu, jak i ssak elektryczny, to urządzenia łatwe w obsłudze, przeznaczone do zastosowania zarówno w placówkach medycznych – w klinikach, szpitalach, oddziałach ratunkowych oraz karetkach, hospicjach, jak i w warunkach domowych. Dla optymalnych efektów terapii, jej przebieg powinien zostać ustalony przez lekarza.

Podkategorie

Aktywne filtry

Przenośny koncentrator tlenu

Przenośne i stacjonarne koncentratory tlenu pobierają powietrze z otoczenia, sprężają je i oddzielają azot od tlenu. Taki proces zapewnia osobie użytkującej stały dopływ tlenu, który jest produkowany na bieżąco. Dzięki temu przenośny koncentrator tlenu to urządzenie, za pomocą którego możliwe jest dostarczenie O2 osobom zmagającym się z jego niedoborem. Stanowi skuteczne wsparcie przede wszystkim w tlenoterapii dla osób walczących z ciężką niewydolnością oddechową. Dostępny w ofercie koncentrator powietrza to profesjonalne urządzenie do wytwarzania tlenu, dzięki któremu pacjenci mogą kontynuować proces leczenia w komfortowych warunkach domowych bez ograniczeń.

Ssak elektryczny

Ssak elektryczny działa natomiast na podstawie zasysania próżniowego. Jego praca polega na wciąganiu płynów przy wykorzystaniu różnicy ciśnień pomiędzy środowiskiem zewnętrznym i wewnętrznym. W ten sposób ssak medyczny elektryczny ułatwia opiekę pooperacyjną, także w warunkach domowych. Pozwala w wygodny sposób odsysać ślinę, śluz czy inne wydzieliny.

Zalety posiadania koncentratora powietrza i ssaka elektrycznego w domu

Koncentrator tlenu:

  • umożliwia ciągły dostęp do tlenu;

  • to bardziej ekonomiczne rozwiązanie w porównaniu do regularnego kupowania butli z tlenem;

  • eliminuje ryzyko związane z przechowywaniem i użytkowaniem butli pod ciśnieniem;

  • umożliwia precyzyjne dostosowanie przepływu tlenu do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Ssak elektryczny:

  • pomaga w utrzymaniu drożności dróg oddechowych;

  • umożliwia regularne odsysanie wydzielin, co może zmniejszyć ryzyko infekcji;

  • zmniejsza dyskomfort spowodowany nagromadzeniem wydzielin;

  • jest zaprojektowany z myślą o łatwej obsłudze. Nowoczesne ssaki elektryczne można bezproblemowo czyścić, co jest kluczowe dla higieny i bezpieczeństwa domowego użytkowania.

Produkty w naszym sklepie

Niezawodna jakość – to właśnie wyróżnia każdy koncentrator tlenu oraz ssak elektryczny. Cena, którą oferuje nasz sklep medyczny, jest nie tylko konkurencyjna, ale również odzwierciedla wysoką wartość i trwałość produktów. Sprawdź ofertę, jaką przygotował nasz sklep medyczny i postaw na skuteczne rozwiązania w trosce o zdrowie.