Rowery Rehabilitacyjne dla Seniora. Trójkołowe Rowerki Rehabilitacyjne - Stanley Med

Rowery rehabilitacyjne

Rower rehabilitacyjny to świetny sposób na połączenie codziennej aktywności ze skuteczną terapią. Sprawdza się szczególnie w przypadku osób zmagających się z zachwianym poczuciem równowagi, zaburzeniami ruchu, czy podczas rehabilitacji kończyn dolnych. Sklep medyczny STANLEY-MED oferuje rowery rehabilitacyjne dla osób dorosłych, seniorów, a także dla dzieci w różnym wieku. W asortymencie znajdziesz rowery dla dziewczynek i chłopców powyżej 3. roku życia, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych.

Podkategorie

Aktywne filtry

Rowery rehabilitacyjne - przyjemny sposób na poprawę sprawności

Dostępne w ofercie rowerki rehabilitacyjne to skuteczne rozwiązanie w terapii. Zostały skonstruowane w taki sposób, aby dostarczyć niezbędnej i odpowiedniej aktywności ruchowej, jednocześnie dbając o komfort i bezpieczeństwo każdego użytkownika. Każdy rower rehabilitacyjny to stabilny, wygodny w eksploatacji trójkołowiec, umożliwiający zachowanie prawidłowej postawy podczas jazdy. Oferujemy rowery rehabilitacyjne posiadające elementy odblaskowe oraz praktyczny koszyk. Rowerki rehabilitacyjne można dowolnie skonfigurować, przystosowując je w ten sposób do indywidualnych preferencji.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie w wyborze odpowiednich rozwiązań, a także oferujemy różnorodny sprzęt ortopedyczny i wiele innych produktów. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!