Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 3 000,00 zł - 13 500,00 zł

Pionizatory dla Dzieci - Rehabilitacyjne - Stanley Med

Pionizatory dziecięce

Pionizatory okazują się niezastąpione w momencie, gdy z powodu niepełnosprawności ruchowej, dziecko nie jest w stanie utrzymać prawidłowej postawy pionowej. Pionizatory rehabilitacyjne wspierają rehabilitację dzieci zmagających się między innymi z dziecięcym porażeniem mózgowym, rozszczepem kręgosłupa, przepukliną oponowo-rdzeniową albo innymi chorobami neurologicznymi, które utrudniają im swobodne poruszanie się. Pionizator dla dzieci to niezawodna pomoc w utrzymaniu pionowej postawy u dziecka, które nie jest w stanie stać samodzielnie. Konstrukcja urządzeń zapewnia dzieciom komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Sklep medyczny STANLEY-MED oferuje pionizator dziecięcy w różnych wariantach. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pomoc w wyborze urządzenia przystosowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Podkategorie

Aktywne filtry

Pionizator - wsparcie dla dzieci w kształtowaniu pionowej postawy

Dzięki swojej specyfice pionizatory zapewniają dzieciom szereg korzyści. Wpływają zarówno na poprawę stanu zdrowia, jak i sprzyjają lepszej komunikacji dziecka z rówieśnikami, co jest niezwykle istotne dla prawidłowego rozwoju psychicznego oraz emocjonalnego. Ponadto pionizatory dziecięce:

  • zapobiegają niedotlenieniu oraz niedokrwistości, eliminują związane z tym bóle głowy,
  • stymulują mięśnie i stawy,
  • dzięki utrzymywaniu pozycji pionowej przyczyniają się do prawidłowej pracy jelit oraz regulacji procesu trawienia,
  • pozwalają dzieciom zaspokoić potrzebę ruchu.

Pionizatory dla dzieci w ofercie STANLEY-MED

Pionizatory rehabilitacyjne skutecznie wspierają rehabilitację konieczną w przypadku zaburzeń neurologicznych oraz innych wad rozwojowych, które uniemożliwiają chodzenie lub ograniczają możliwość swobodnego przemieszczania się. Dzięki nim najmłodsi pacjenci mogą wychodzić, poznawać świat, nawiązywać relacje. Pionizator dla dzieci to urządzenie niezbędne dla kształtowania prawidłowego rozwoju dziecka z zaburzeniami sprawności ruchowej. Każdy oferowany pionizator cechuje optymalna jakość, pełna funkcjonalność oraz atrakcyjna cena.