Wózki Inwalidzkie Elektryczne. Wózki Elektryczne dla Osób Niepełnosprawnych - Stanley Med

Wózki inwalidzkie elektryczne

Wózki inwalidzkie elektryczne to pojazdy czterokołowe, dzięki którym osoby z niepełnosprawnością i ograniczoną motoryką ruchu są w stanie samodzielnie - bez pomocy osoby trzeciej - się poruszać. Internetowy sklep medyczny STANLEY-MED oferuje w tej kategorii inwalidzkie wózki elektryczne w konkurencyjnych cenach, które zapewniają bezpieczeństwo, a także komfort podczas użytkowania - o wysoką jakość elektrycznych wózków inwalidzkich zadbały między innymi takie firmy jak Vermeiren. Oferowane wózki inwalidzkie elektryczne sterowane są za pomocą specjalnego joysticka, który znajduje się zaraz przy podłokietniku - jego obsługa jest prosta i nie wymaga pełnej sprawności motorycznej, co zapewnia dużą samodzielność. Więcej informacji na temat każdego modelu wózka znajduje się w jego opisie. 

Podkategorie

Aktywne filtry

Elektryczne wózki inwalidzkie - zalety 

Dostępne w sprzedaży wózki elektryczne dla osób niepełnosprawnych to pojazdy, które w trosce o bezpieczeństwo użytkowania, powinno dobierać się względem indywidualnych potrzeb i preferencji. Dlatego też w przypadku większości domowych i terenowych, elektrycznych wózków inwalidzkich można wybrać szerokość siedziska, kolor ramy, a także dopasować rodzaj oferowanego przez producenta silnika i baterii. 

Wózki elektryczne inwalidzkie mogą także posiadać liczne udogodnienia, takie jak: regulacja oparcia, specjalnie wyprofilowane siedzisko, oddychająca i przyjemna w dotyku tapicerka, regulowane podłokietniki oraz podnóżki. Dzięki dużym kołom tego typu pojazdów można używać nie tylko w pomieszczeniu, ale i podczas spacerów. 

Elektryczne wózki inwalidzkie z pewnością stanowią atrakcyjny zamiennik dla modeli klasycznych, które nie dają takiej swobody ruchu. Oprócz nich, w ofercie sklepu medycznego STANLEY-MED, można także znaleźć: