Skutery Elektryczne dla Niepełnosprawnych. Skutery dla Niepełnosprawnych - Stanley Med

Skutery elektryczne

Skutery elektryczne dla niepełnosprawnych są niezastąpioną pomocą dla wielu osób - nie tylko dla tych z niepełnosprawnością. Sprawdzą się one także u osób z chorobami reumatologicznymi, zaburzeniami krążenia, chorobami neurologicznymi i wieloma innymi schorzeniami. Skutery elektryczne dla inwalidów pozwalają na zachowanie samodzielności w codziennym życiu, a także umożliwiają aktywności, które mogły do tej pory być niedostępne, np. dłuższe wycieczki.

Nasz sklep medyczny Stanley Med posiada w swojej ofercie różne rodzaje skuterów elektrycznych dla osób niepełnosprawnych, np. czterokołowe, idealne na wycieczki zarówno po mieście, jak i po terenie zielonym. W naszym asortymencie znajdą Państwo najwyższej jakości skutery elektryczne dla inwalidów firmy Vermeiren, która posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji sprzętów medycznych i rehabilitacyjnych.

Podkategorie

Aktywne filtry

Skutery elektryczne dla niepełnosprawnych - zalety

Skutery elektryczne dla osób niepełnosprawnych są sprzętami niedrogimi, lekkimi, ekologicznymi oraz niezwykle praktycznymi. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi nie kojarzą się one wyłącznie z pojazdem inwalidzkim. Dzięki różnym właściwościom każdy może znaleźć model idealnie pasujący do jego potrzeb. Sklep medyczny Stanley-Med oferuje skutery: 

  • o różnych wielkościach, 
  • z różnym wyposażeniem i właściwościami. 

Znajdą u nas Państwo zarówno skutery elektryczne dla niepełnosprawnych, które są przeznaczone do poruszania się wewnątrz budynków i w mieście, jak i skutery pozwalające sprawnie pokonywać różne nierówności w terenie. Skutery elektryczne dla inwalidów osiągają prędkość nawet do 15 km/h, co pozwala na pokonywanie nawet znacznych odległości w krótkim czasie. Pozwala to na prowadzenie aktywnego trybu życia, mimo trudności z poruszaniem się.

Wbrew pozorom skutery elektryczne dla osób niepełnosprawnych to urządzenia lekkie i kompaktowe. Wiele modeli można w prosty sposób złożyć i rozłożyć bez użycia narzędzi, dzięki czemu mieszczą się one do bagażnika samochodu. Użytkowanie jest łatwe i wygodne.

Warto wiedzieć, że w Polsce skutery dla niepełnosprawnych są sprzętem dostępnym dla każdego, nie wymagają żadnych pozwoleń, rejestracji czy ubezpieczania. Oprócz nich w naszej ofercie można także znaleźć klasyczne wózki inwalidzkie oraz wózki inwalidzkie elektryczne