Sprzęt Rehabilitacyjny - Akcesoria do Fizjoterapii - Przyrządy do Ćwiczeń - Stanley Med

Sprzęt rehabilitacyjny

W ofercie internetowego Sklepu Medycznego STANLEY-MED nabędą Państwo profesjonalny sprzęt do fizjoterapii oraz rehabilitacji. Znajdujące się na stronie urządzenia mogą być wykorzystywane w domu, jak i stanowić wyposażenie profesjonalnych gabinetów rehabilitacyjnych. Dystrybuowany przez nas sprzęt fizjoterapeutyczny oraz akcesoria wyprodukowane zostały przez znane firmy. Spośród najbardziej renomowanych marek należy wyróżnić MoVeS, Rehband oraz K-Active. Zapewniamy szybką wysyłkę produktów lub możliwość odbioru osobistego w sklepie fizjoterapeutycznym w Poznaniu.

Aktywne filtry

Sprzęt do fizjoterapii oraz rehabilitacji 

Oferowany przez nasz sklep medyczny sprzęt rehabilitacyjny, a także przyrządy fizjoterapeutyczne pomagają wielu osobom odzyskać sprawność po urazach oraz wypadkach, jak i wspierają pacjentów z wadami wrodzonymi podczas codziennych ćwiczeń. Jeżeli chodzi o profesjonalne akcesoria fizjoterapeutyczne, to w tym zakresie nasza oferta obejmuje taśmy do dynamicznego plastrowania, akcesoria do masażu oraz trenery balansowe. Wśród sprzętu do rehabilitacji znaleźć można również rotory, specjalne rowery, czy też ściskacze do rąk. 

Codzienne ćwiczenia w zaciszu własnego domu również są bardzo istotne, dlatego też w STANLEY-MED oferujemy różnorodne akcesoria do rehabilitacji i fizjoterapii, a w tym szeroki wybór: 

  • piłek i mat do ćwiczeń - tego typu sprzęt rehabilitacyjny do ćwiczeń pomaga nie tylko rozluźnić mięśnie. Dzięki piłkom można chociażby przeprowadzać ćwiczenia ogólnorozwojowe, a także siłowe,
  • linek tubingowych oraz hantli - jest to podstawowy sprzęt do fizjoterapii. Jest on skuteczny a do tego prosty w użyciu. Dzięki niemu zwiększa się zakres ruchu i wzmacnia się całe ciało (w szczególności mięśnie),
  • obciążników na nadgarstki oraz na stawy skokowe - ze względu na swoje zastosowanie są one niezwykle uniwersalne. Mogą one być traktowane jako akcesoria fitness (sprawdzają się wtedy podczas ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz wydolnościowych), a także przyrządy fizjoterapeutyczne. 

Akcesoria rehabilitacyjne, fizjoterapeutyczne i nie tylko

W STANLEY-MED oprócz sprzętu do fizjoterapii oraz przyrządów do rehabilitacji znajdą także Państwo przydatne podczas ćwiczeń yogi i pilatesu akcesoria. Zachęcamy także do przejrzenia produktów, które wykorzystuje się w trakcie terapii ciepłem oraz zimnem. 

Zamówią również Państwo u nas: