Filtruj według

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 1 kg

Cena

Cena

  • 75,00 zł - 690,00 zł

Trenery Równowagi - Dynamiczne Poduszki do Siedzenia • Sklep Medyczny Stanley Med

Trenery balansowe

W sklepie medycznym STANLEY-MED znajdą Państwo trenery równowagi renomowanego producenta MSD Europe. Dynamiczne poduszki służą do ćwiczenia równowagi i balansu całego ciała. Z tego typu przyrządów do ćwiczeń balansu powinny w szczególności korzystać osoby, które są w trakcie rehabilitacji. Po trenery równowagi mogą sięgać zarówno dzieci, jak i seniorzy. Oferta obejmuje dynamiczne poduszki, a także stepy do aerobiku, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane do ćwiczeń ogólnorozwojowych i gimnastycznych.

Ćwiczenia na profesjonalnych poduszkach i platformach balansowych działają wzmacniająco na mięśnie łydek i ud. Płyty balansowe posiadają specjalne, ergonomiczne uchwyty, które ułatwiają wykonywanie ćwiczeń kończyn górnych. STANLEY-MED prowadzi również sprzedaż trenerów równowagi dla dzieci. Antypoślizgowe krążki pomagają w rozwoju umiejętności motorycznych u dzieci. Mogą być także z powodzeniem wykorzystywane do innych ćwiczeń.

Podkategorie

Aktywne filtry

Dynamiczne poduszki - zastosowanie 

Zaraz koło pianek, płyt i platform do balansowania, ważną pozycję zajmują dynamiczne poduszki do siedzenia, a także ćwiczeń. Nasz sklep medyczny oferuje je w wielu kształtach, dzięki czemu każdy może dobrać odpowiedni wariant do własnych potrzeb. Dynamiczne poduszki:

  • wykonane są z gumy i mają charakterystyczne wypustki, które pełnią bardzo ważną funkcję, a mianowicie wykorzystywane podczas ćwiczeń i masażu pobudzają krążenie krwi, 
  • używane są nie tylko do siedzenia! Po poduszki sensoryczne sięga się także w trakcie ćwiczeń oraz fizjoterapii. Stojąc na nich można także zrobić masaż stóp.

Trenery równowagi i platformy balansowe

Trenery równowagi, a także stepy do aerobiku i platformy balansowe, sprawdzą się w przypadku osób, które ze względu na pracę większość dnia spędzają w pozycji siedzącej. Wykorzystując trenery balansowe można popracować nad postawą i tym samym złagodzić ból pleców. 

Oprócz trenerów równowagi w STANLEY-MED dostępny jest również sprzęt do rehabilitacji