Jak Dbać o Zdrowie w Czasie Epidemii?

Jak Dbać o Zdrowie w Czasie Epidemii?

#zostańwdomu to nie ciche przyzwolenie na zaleganie na kanapie przed telewizorem !

 

W obecnej sytuacji jaka panuje w naszym kraju jak i w świecie dbanie o własne zdrowie i bezpieczeństwo to sprawa najwyższej wagi. Miejsca publiczne takiej jak galerie handlowe, parki rozrywki ale przede wszystkim siłownie, kluby fitness czy baseny nie bez powodu zostały zamknięte. Stan epidemiologiczny to nie okres dodatkowych ferii czy wakacji. Ładna pogoda za oknem nie może skłaniać nas do pochopnych kroków np. „nie mogę pójść na siłownię to pójdę pobiegać czy na spacer”. Program treningowy, czy proces rehabilitacyjny przynosi efekty gdy zachowana jest systematyczność.

Skoro wszędzie są ograniczenia to jak sobie z tym radzić?

Mamy na to sposób!

Sklep medyczny STANLEY-MED oferuje niezbędny sprzęt, który przy niewielkim nakładzie finansowym pozwoli zmienić twoje mieszkanie w małą siłownię czy też salę rehabilitacyjną! Trening w domu to idealne rozwiązanie dla osób początkujących jak i dla zaawansowanych, dla których siłownia była drugim domem.

Maty do ćwiczeń zapewniają przyjemne w dotyku i wygodne miejsce do ćwiczeń, a dzięki właściwościom antypozlizgowym zyskujemy maksimum bezpieczeństwa.

Piłki do ćwiczeń mają uniwersalne zastosowanie – mogą być wykorzystywane do ćwiczeń ogólnorozwojowych, rehabilitacyjnych. Oferujemy piłki duże jak i również piłki lekarskie miękkie i standardowe, które są niezwykle popularne przy treningach siłowych.

Taśmy do ćwiczeń to doskonalę rozwiązanie do ćwiczeń oporowych. Korzystanie z taśmy pozytywnie wpływa na zwiększenie siły mięśniowej poszczególnych partii ciała i grup mięśniowych a także poprawia zakresy ruchu.

Trening z obciążeniem to nieodzowny element każdego treningu. Oferujemy hantle, piłki lekarskie obciążniki jak i również odważniki Kettlebell.

Po zakończonym treningu nie można zapomnieć o rozluźnieniu i przygotowaniu mięśni do odpoczynku. Idealnie sprawdzą się w tym zakresie rollery jak i mata do akupresury.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.stanleymed.pl

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź