Zmiana nazwy MSD Europe

Zmiana nazwy MSD Europe

Czy wiesz, że marka MSD Europe zmieniła nazwę na MVS In Motion? W związku z tym, zmianie uległy także nazwy wybranych, znajdujących się między innymi w sklepie Stanley Med produktów oraz ich producenci. Dotyczy to produktów, które wcześniej znajdowały się pod marką MSD. Przedstawiamy, pod jakimi markami będzie dostępny sprzęt do fizykoterapii, rehabilitacji i fitnessu.

MSD Europe to teraz MVS In Motion

Dawna marka MSD Europe, czyli obecnie MVS In Motion to główny dystrybutor produktów do fizykoterapii, rehabilitacji i sportów fitness. Produkty oferowane przez markę wyróżnia niezawodna jakość oraz profesjonalne wykonanie. Marka dysponuje szerokim asortymentem sprzętu przystosowanego do różnorodnych potrzeb użytkowników, umożliwiającego wykonywanie ćwiczeń o różnej intensywności i o różnym poziomie trudności. 

Poznaj nowe marki

W związku ze zmianą nazwy, produkty dostępne wcześniej pod marką MSD, obecnie można będzie znaleźć pod następującymi markami:

Co najważniejsze - zmianie uległa nazwa oraz wprowadzone zostało rozróżnienie na poszczególnych producentów, tym, co pozostało niezmienione jest jakość i funkcjonalność produktów.

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź