Kategorie

Kategorie

Odpowiednie łóżko ortopedyczne zapewni osobie chorej komfort na jaki zasługuje. Wiemy, że zakup takiego sprzętu może być sporą inwestycją, na którą nie każdy jest gotowy. Dlatego prowadzimy wypożyczalnię łóżek rehabilitacyjnych. Każdy pacjent leżący zasługuje na komfort! Oferujemy usługę wynajmu profesjonalnych łóżek rehabilitacyjnych, które zapewnią choremu odpowiednie warunki. Wypożyczalnia sprzętu medycznego STANLEY-MED to sprawdzony partner, dostarczający specjalistyczne artykuły na terenie Poznania i okolic.

lozko-elektryczne

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Wypożyczalnia łóżek szpitalnych jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich naszych klientów z Poznania i okolic, którzy opiekują się osobami chorymi, ale z różnych powodów nie chcą kupować łóżka ortopedycznego na stałe. Łóżko medyczne z naszej wypożyczalni sprawdzi się między innymi w przypadku osób:

  • po zabiegach i operacjach,
  • mających problemy z układem ruchu,
  • wymagających długotrwałej opieki,
  • po udarach, wylewach.

Maksymalny komfort

Łóżka dla chorych z naszego sklepu medycznego stworzą odpowiednie warunki dla pacjenta w zaciszu jego domu. Wszystko dzięki temu, że każde łóżko rehabilitacyjne z naszej wypożyczalni zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort osobie chorej, szczególnie jeśli spędza ona większość lub cały czas w pozycji leżącej. Wybierając je można mieć pewność, że zapewni się choremu opiekę na najwyższym poziomie oraz zadba się o jego wygodę. Dostępne w wypożyczalni łóżka dla chorego leżącego pozwalają na regulację za pośrednictwem pilota: wysokości oparcia, części udowej oraz wysokości całego leża. Posiadają praktyczne bariery boczne i mogą być stosowane ze specjalnymi materacami przeciwodleżynowymi.

Najlepsza oferta

Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego oferuje nie tylko wynajem łóżek szpitalnych dla pacjentów, ale także możliwość ich dowozu, montażu i demontażu na terenie Poznania i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.