Pressmatic Aparat do drenażu limfatycznego PM-4000D

1 900,00 zł
Brutto
Pressmatic Aparat do drenażu limfatycznego PM-4000D
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

PRESSMATIC PM-4000D (DIGITAL) to aparat do presoterapii, czyli do automatycznego drenażu limfatycznego. Posiada cyfrowy układ sterowania, co gwarantuje bardzo precyzyjny dobór parametrów masażu. W zestawie z PM-4000D znajduje się pilot, dzięki czemu obsługa jest bardzo prosta i wygodna. Urządzenie do drenażu limfatycznego PRESSMATIC PM-4000D współpracuje z mankietami 4-komorowymi. Aparat do presoterapii posiada aż 6 trybów pracy przeznaczonych do łagodzenia obrzęku limfatycznego, wyszczuplania, usuwania cellulitu, a także aktywacji i regeneracji mięśni.

Najważniejsze cechy aparatu PM-4000D:

 • obsługa do 12 komór jednocześnie ( 2 lub 3 mankiety 4-komorowe)

 • cyfrowa regulacja ucisku umożliwiająca bardzo precyzyjny dobór odpowiedniego ciśnienia ( w zakresie 30 do 240 mmHg)

 • 6-różnych sekwencji pompowania komór

 • funkcja SKIP umożliwia wyłączenie wybranych komór i jest przydatna w przypadku, gdy z jakiegoś powodu nie jest możliwy masaż danego obszaru ciała np. gdy pacjent cierpi z powodu urazu kolana, można wyłączyć komorę w tej okolicy lub jeśli mankiet jest za długi, można odłączyć ostatnią komorę.

 • Cicha, wydajna pompa

 • czytelny, sterowany cyfrowo panel dotykowy, sprawia, że obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna

  niewielkie wymiary i waga urządzenia.

Pressmatic PM-4000D z uwagi na dużą ilość funkcji popularny jest w domowej terapii obrzęku limfatycznego i innych dolegliwości. Rzadziej decydują się na niego profesjonaliści, jednak ten sprawdzi się również do podstawowych zabiegów w gabinecie rehabilitacyjnym czy kosmetycznym. Dzięki różnym programom, umożliwia wykonanie nie tylko delikatnego zabiegu drenażu limfatycznego, ale też głębokiego masażu wpływającego na mięśnie. Z tego względu jest doskonały dla sportowców i dla osób cierpiących z powodu ciężkich, zmęczonych nóg. Aparat do drenażu PRESSMATIC PM-4000D posiada również specjalny program silnie detoksykujący, który ułatwia odchudzanie i likwiduje cellulit.

Rodzaje obsługiwanych mankietów:

 • mankiet uciskowy na rękę

 • mankiet uciskowy na nogę

 • mankiet uciskowy na tułów

 • mankiet uciskowy na tułów i uda

Standardowo aparat do drenażu limfatycznego umożliwia podłączenie jednego mankietu.

Urządzenie może obsługiwać jednocześnie dla lub trzy mankiety w zależności od użytych przewodów (dwójnik lub trójnik).

Programy drenażu limfatycznego:

Urządzenie posiada wbudowane programy od A do F, które zostały zaprojektowane zgodnie z metodyką wykonywania manualnego drenażu limfatycznego (MDL). Każdy z nic realizuje masaż wstępujący, czyli przebiegający w kierunku węzłów chłonnych (od dołu w górę).

A - FALA I – łagodny masaż usprawniający przepływ limfy, stanowiący wstęp do drenażu limfatycznego z użyciem programów B lub C. Zaleca się wykonanie pierwszego testowego zabiegu z użyciem programu A w celu przyzwyczajenia organizmu do zabiegów presoterapii.

B - DRENAŻ LIMFATYCZNY – intensywny masaż przepychający limfę w kierunku węzłów chłonnych, zapobiegając jej cofaniu. Program B stosuje się w leczeniu obrzęku limfatycznego i/lub lipidowego u osób, które bardzo dobrze reagują na zabieg presoterapii.

C - FALA II- to łagodniejsza wersja drenażu limfatycznego polecana dla osób bardzo wrażliwych, u których presoterapia z użyciem programu B wywołuje dyskomfort.

D – DETOKSYKACJA – zabieg bardzo intensywny, polegający na jednoczesnym napełnianiu wszystkich komór. Doskonale sprawdza się jako regeneracja po treningu fizycznym, łagodzi zakwasy. Usuwa nadmiar wody z tkanek, dzięki czemu wspomaga odchudzanie i walkę z cellulitem wodnym.

E – ROZLUŹNIENIE MIĘŚNIOWE – jest to połączenie programu B i C. Program usprawnia transport limfy w kierunku węzłów chłonnych i ma działanie relaksacyjne.

F – POPRAWA UKRWIENIA – jest to połączenie programu B,C i D. Program usprawnia transport limfy w kierunku węzłów chłonnych i wpływa również korzystnie na ukrwienie tkanek. Przeznaczony jest dla osób, które wzmagają się ze słabym krążeniem krwi w kończynach praz dla osób, którym zależy na zwiększeniu pojemności krwi w mięśniach.

Dane techniczne:

 • układ sterowania ciśnienia: cyfrowy
 • maksymalne ciśnienie robocze: 30-240 mmHg
 • zasilanie sieciowe: AC 100-240 V
 • zużycie energii: 65W
 • Wymiary urządzenia: 28x 28x15 cm
 • waga urządzenia: ok 3 kg

Urządzenie PRESSMATIC PM-4000A sprzedawane jest bez mankiet. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mankietów.

Termin realizacji zamówienia: do 7dni

Pressmatic PM-4000D

Konkretne odniesienie

You might also like