Lista produktów marki MSD Europe

W bogatej ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo specjalistyczne akcesoria rehabilitacyjne i przyrządy do ćwiczeń, w tym produkty firmy MSD-Europe, która cieszy się uznaniem w branży medycznej. Jednym z flagowych produktów MSD-Europe jest rotor elektryczny Oxycycle, będący profesjonalnym sprzętem rehabilitacyjnym przeznaczonym do treningu aktywnego.

Bogata oferta producenta

Posiadamy w asortymencie również inne propozycje tego producenta. Jest wśród nich:

  • mata do ćwiczeń, zrobiona z wysokiej jakości PCV, dostępna także w zestawie z klockiem i paskiem do jogi,
  • pętla gumowa do rozciągania mięśni, która sprawdzi się zarówno przy rehabilitacji, jak i podczas klasycznego treningu sportowego. Produkt został wykonany z wytrzymałej gumy i dostępny jest w różnych kolorach,
  • jajo silikonowe, które znajduje zastosowanie w rehabilitacji dłoni, skutecznie pomaga wzmocnić ich mięśnie, zredukować ból i sztywność palców, a tym samym szybciej dojść do siebie po urazie czy operacji,
  • piłka jeżowa, poprawia koordynację ruchową, posiada na swojej powierzchni specjalne, masujące wypustki, które pobudzają receptory skórne. Świetnie sprawdzi się podczas dziecięcych zabaw.

Najlepsze przyrządy do ćwiczeń rehabilitacyjnych

Wszystkie produkty MSD-Europe zawarte w naszej ofercie wyróżniają się lekkością, wytrzymałością, ergonomicznym kształtem oraz najwyższą jakością wykonania. Zarówno rotor Oxycycle, jak i drobniejsze akcesoria rehabilitacyjne przeszły szczegółowe testy i badania. Są więc w pełni bezpieczne dla zdrowia, a ich regularne stosowanie korzystnie wpływa na kondycję psychofizyczną pacjentów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty sprzętów do ćwiczeń MSD-Europe.

Grid
List

Jest 3 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Handmaster Plus™ piłka terapeutyczna

Handmaster Plus™
Cena
79,00 zł
  • Wyprzedaż!

MoVeS Band Taśma do ćwiczeń czerwona - średnia

MoVeS Band Taśma rehabilitacyjna czerwona
Cena
22,00 zł
  • Wyprzedaż!

Saehan Plastikowy fałdomierz do mierzenia fałdu skóry

Plastikowy cyrkiel do mierzenia fałdu skóry
Cena
141,00 zł
  • Wyprzedaż!