Dr Comfort obuwie damskie Annie

485,00 zł
Brutto
Dr Comfort obuwie profilaktyczno-zdrowotne Annie w trzech różnych tęgościach
Rozmiar
Tęgość
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Dr. Comfort model Annie

Obuwie gwarantuje bardzo wysoki komfort użytkowania podczas codziennego chodzenia. Zapewnia ulgę bolącym palcom, dzięki zastosowaniu warstwy wierzchniej wykonanej z Lycry. Lycra to elastyczne włókna syntetyczne; charakteryzują się unikalną rozciągliwością i odpornością na odkształcenia. Pozostała część wykonana jest ze skóry najwyższej jakości. Wewnątrz obuwia jest wystarczająco dużo miejsca, tak by stopa mogła swobodnie się ułożyć. Odpowiednie dopasowanie gwarantuje zapinany na rzep pasek.

Dlaczego wybrać obuwie Dr. Comfort?

Obuwie Dr. Comfort to obuwie profilaktyczno-zdrowotne łączące atrakcyjne wzornictwo i modny wygląd z właściwościami medycznymi. Ich celem jest poprawa komfortu i polepszenie zdrowia wszystkim cierpiącym na cukrzycę i inne dolegliwości stóp. Obuwie profilaktyczno-zdrowotne, a jednocześnie modne i atrakcyjne, o najwyższej jakości, dla każdej stopy. 

Czym się wyróżnia obuwie Dr. Comfort?

Odpowiedni dobór obuwia jest bardzo ważny i niejednokrotnie bardzo trudny. Przekonał się o tym z pewnością każdy kto kupił buty, w których później nie był w stanie chodzić. Nie wystarczy bowiem dobrać odpowiednią długość wkładki, ale również tęgość obuwia.

Tęgość oznacza szerokość stopy mierzonej na wysokości kości śródstopia. Obuwie Dr. Comfort występuje w trzech różnych tęgościach: M, W, XW.

Kupując obuwie Dr. Comfort w zestawie otrzymasz bardzo komfortowe wkładki. Wkładki są odpowiednio wyprofilowane, wykonane z materiałów wysokiej jakości. Odpowiednio wykonane amortyzujące miejsca odciążają przednią część stopy i okolice pięty.

Dla kogo przeznaczone jest obuwie Dr. Comfort?

Obuwie przeznaczone jest dla wszystkich z problemami dotyczącymi stóp. Przede wszystkim przy stopie cukrzycowej, przy haluksach i zwyrodnieniach stawów w obrębie stóp. W sytuacji gdy stopy są opuchnięte, z opatrunkami bądź stabilizatorami stawu skokowego. W przypadku płaskostopia, szczególnie gdy musimy stosować wkładki wykonane indywidualnie.

Jak dobrać rozmiar i tęgość?

W celu odpowiedniego dobrania rozmiaru obuwia zmierz stopy. Postaw stopę na kartce i wstań; odrysuj długość i zmierz. Najlepiej jest mierzyć obie stopy, ponieważ nie zawsze są równej długości. Należy pamiętać, że obuwie pełne może być większe do 1cm.

W tabeli rozmiarów podane są trzy różne tęgości M, W i XW. W celu odpowiedniego dobrania tęgości zmierz obwód przodostopia czyli na wysokości kości śródstopia.

<!-- [if gte mso 9]> <w:LsdException Locked="false" Priority="1" Name="Default Paragraph Fon

Dr Comfort Annie

Konkretne odniesienie

Customers who bought this product also bought: