Scholl Obuwie damskie New Massage Navy Blue

129,00 zł
Brutto
Scholl Obuwie damskie New Massage F20054 1040 410 Navy Blue
Rozmiar
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Scholl New Massage

Obuwie renomowanej marki Scholl cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników. Dla wielu Scholl jest obuwiem pierwszego wyboru. Szczególnie doceniane jest przez pracowników placówek medycznych, którzy twierdzą, że jest to jedyne obuwie w którym bezproblemowo wytrzymują bardzo długie dyżury w pracy.

Buty New Massage to połączenie wygody i stylu. Oferowane klapki to jeden z najpopularniejszych produktów marki Scholl dla kobiet. Wykonane są z najlepszej jakości materiałów, które są bardzo delikatne dla stopy.

TECHNOLOGIA MASSAGE

Specjalne wypustki znajdujące się na butach New Massage pobudzają strefy refleksyjne stopy działając na nie stymulująco. Ponadto karbowana podeszwa umożliwia cyrkulację powietrza, skutecznie chłodzi stopę i utrzymuje ją w suchości przez cały dzień. Ciągły, delikatny i bardzo przyjemny masaż stóp podczas chodzenia pomaga zachowywać świeżość i energię nawet podczas męczącego dnia. Technologia Massage powoduje, że stopy wolniej odczuwają zmęczenie, dzięki czemu dłużej pozostają w dobrej kondycji.

Lekko podwyższona pięta bardzo zapewnia odpowiednie ułożenie stopy.

Klapki New Massage można użytkować podczas spacerów, w zaciszu domowym, ale również na basenie, siłowni i w SPA.

Buty wykonane są z tworzywa PVC z metalową klamrą dla odpowiedniego dopasowania.

PODESZWA: pod pięta 4 cm, pod palcami 2 cm.

TĘGOŚĆ: regulowana F-G.

SZEROKOŚĆ: odpowiednie dla stóp wąskich i średniej budowy

Pomożemy Ci dobrać właściwy rozmiar obuwia:

Jak zmierzyć rozmiar stopy?

  1. proszę odrysować stopę na kartce, następnie zmierzyć długość od najdłuższego palca do końca pięty i dodać ok. 0,5 -1,0 cm,

  2. zmierzyć długość wkładki w butach o podobnym fasonie,

  3. zmierzyć długość stopy za pomocą linijki, pamiętając że wkładka buta powinna być większa o ok. 0,5 cm od stopy w skarpetce.

Należy pamiętać:

  • Stopy w ciągu dnia zmieniają swoje rozmiary. Rano, gdy nie jesteśmy jeszcze zmęczeni mają najmniejsze wymiary, im później tym nasze stopy bardziej „rosną”. Dlatego wskazane jest mierzyć stopy po południu. Unikniemy wtedy sytuacji, że nowe buty, które rano pasowały „jak ulał”, wieczorem są za ciasne.

  • Z reguły wymiary stopy prawej i lewej różnią się. Jest to zjawisko normalne. Należy jednak pamiętać aby mierzyć obie stopy i obuwie dobierać do większej.Tabela rozmiarów:

Rozmiar

36

37

38

39

40

41

42

Maksymalna długość stopy

22

22,5

23,5

24

25

25,5

25,7Scholl New Massage F20054 1040 410 Navy Blue

Konkretne odniesienie

You might also like