• -15%

Scholl Obuwie męskie Boris Med

210,00 zł
178,50 zł Save 15%
Brutto
Scholl Obuwie domowe męskie Boris Med
Rozmiar
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Scholl Boris MedObuwie renomowanej marki Scholl cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników. Dla wielu Scholl jest obuwiem pierwszego wyboru. Szczególnie doceniane jest przez pracowników placówek medycznych, którzy twierdzą, że jest to jedyne obuwie w którym bezproblemowo wytrzymują bardzo długie dyżury w pracy.Model Boris Med to bardzo miękkie i wygodne obuwie domowe.

Wykonane jest z miękkiej dopasowującej się do stopy wełny syntetycznej. Szeroki nosek pozwala na swobodne układanie palców stóp i sprawdzi się u osób z:- różnego pochodzenia obrzękami stóp,- paluchem koślawym (haluksem),- palcami młotkowatymi i szponiastymi.

Wewnątrz obuwie wyściełane jest ciepłą wyściółką. Bardzo miękka wkładka zapewnia wysoki komfort, została wykonana w technologii Memory Cushion.

Gruba podeszwa doskonale izoluje stopy przed zimnem; ma właściwości antypoślizgowe.Technologia Memory Cushion:

Niezwykle miękkie obuwie domowe  posiada  innowacyjną wkładkę technologii Scholl Memory Cushion® , która jest zaawansowanym rozwiązaniem w celu odpowiedniego wpierania i amortyzacji stopy. Rozkłada ona równomiernie ciężar stopy, utrzymuje ją we właściwym kształcie i łagodzi nacisk na delikatne części stopy. Wkładka po zdjęciu butów odzyskuje swój kształt, co zapewnia za każdym razem prawidłowe ułożenie.

wkladka_memory_cushion.jpg

ICON_CONSUMER_MEMORY-CUSHIO.jpgICON_CONSUMER_MEMORY CUSHION.png

Scholl New Boris Med brązowe

Konkretne odniesienie

You might also like

Customers who bought this product also bought: