DRAGON Maska antysmogowa Casual II

175,00 zł
Brutto
DRAGON Maska antysmogowa Casual II
Maseczki Dragon
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Seria masek Dragon Casual została stworzona z myślą o osobach, które potrzebują codziennej ochrony przed smogiem. Zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu powodować mogą podrażnienia dróg oddechowych. Ważne więc, by się przed nimi chronić zaopatrzyć się w maski przeciwpyłowe. Maski te stanowią prosty i skuteczny sposób ochrony dróg oddechowych podczas pobytu na świeżym powietrzu. Maski Casual sprawdzą się idealnie w drodze do pracy, szkoły czy zwykłego przemieszczania się po mieście. Najwyższej jakości filtry dbają o odpowiednie filtrowanie pyłów PM1,0, PM 2,5 oraz PM 10. Struktura materiałów, z których wykonana jest maseczka odpowiednio ją usztywnia. Co w połączeniu z zaciskiem nosowym solidnie dopasowuje ją do kształtu głowy i twarzy. Materiał wewnętrzny- stykający się ze skórą jest miękki i przyjemny oraz nie powoduje otarć. 

Maski przeciwpyłowe:

  • chronią przed przedostawaniem się do płuc szkodliwych czynników, takich jak pył, kurz, dym tytoniowy,
  • zabezpieczają przed wdychaniem smogu i spalin,
  • mają odpowiednio wyprofilowaną konstrukcję, która dopasowuje się do kształtu twarzy i ściśle do niej przylega,
  • wykonane są z miękkich materiałów, które nie powodują podrażnień i dyskomfortu,
  • wyposażone zostały w filtr z wkładem węglowym, który skutecznie wyłapuje zanieczyszczenia, zanim wdychane powietrze trafi do płuc,
  • są łatwe w utrzymaniu czystości, po wypraniu nadają się do ponownego użytku.

Maska DRAGON CASUAL II to druga generacja bestsellerowych masek przeciwpyłowych firmy Dragon. To odpowiedź na potrzeby mieszkańców miejscowości dotkniętych problemem smogu. Maseczka dedykowana jest ludziom, którzy szukają kompleksowej ochrony przed znajdującymi się w powietrzu zanieczyszczeniami. Charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem i ciekawym wyglądem. Techniczna jednowarstwowa tkanina, z której została wykonana maseczka, sprawia że produkt jest lekki i najbardziej przewiewny spośród produktów tego typu wypuszczonych na rynek. Wielowarstwowe wymienne filtry zapobiegają przedostawaniu się zanieczyszczeń do płuc, co podwyższa jakość wdychanego powietrza i chroni przed następstwami wdychania smogu. 

Unikatowy filtr N99 z aktywnym węglem wyłapuje 99,9% szkodliwych pyłów (PM1,0, PM2,5 i PM10), dymu tytoniowego, kurzu, kurzu i 99,97% zanieczyszczeń z wdychanego powietrza. Posiada udokumentowaną analizami skuteczność filtracji nawet o 30 procent większą niż filtry HEPA, najczęściej stosowane w maskach anty smogowych. 

Nowy zawór wydechowy DRAGON HEX o zwiększonej przepustowości powietrza jest odpowiedzialny za odprowadzanie wilgoci wraz z wydychanym powietrzem z maseczki. 

Maseczki antysmogowe Dragon Casual występują w dwóch opcjach kolorystycznych i trzech rozmiarach (S – dla dzieci a także M i L).

ROZMIARY MASEK DRAGON CASUAL

S - dla dzieci i drobnych kobiet

M - dla kobiet

L - dla mężczyzn

 

JAK DOBRAĆ ROZMIAR MASKI DRAGON CASUAL?

JAK DOKONAĆ POMIARÓW GŁOWY I WYBRAĆ ROZMIAR?

Wymiar A- zmierz odległość pomiędzy 1/3 długości nosa (licząc od nasady), a końcem brody.

Wymiar B- zmierz obwód głowy na wysokości nosa (pomiar od czubka nosa, przez środek ucha, tył głowy, środek drugiego ucha, do czubka nosa).

-> Należy wybrać rozmiar, którego wymiar A jest najbardziej zbliżony do wymiaru A twarzy, a wymiar B głowy mieści się w zakresie wymiaru B rozmiarówki.

Jeżeli wymiar B byłby w górnej części przedziału lub wymiar A twarzy byłby zbliżony do wymiaru A mniejszego rozmiaru niż wymiar B, zaleca się rozważenie zakupu maski o rozmiar większej.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Maska przeciw smogowi, 2 filtry DRAGON N99 AC z aktywnym węglem, instrukcja obsługi.

Produkt łatwy w pielęgnacji – maskę przeciwpyłową można czyścić zwilżoną szmatką z mikrofibry, a okazjonalnie po demontażu zaworu i filtra, wymyć pod bieżącą wodą nie przekraczając 30°C z delikatnym detergentem.

DRAGON Casual II

Konkretne odniesienie