Otto Bock Orteza szkieletowa stawu kolanowego 50K324

850,00 zł
Brutto
Otto Bock 50K324 Agilium Reactive
Strona
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Agilium Reactive to innowacyjna orteza kolana, która wykorzystuje tradycyjną zasadę trzypunktowego podparcia, odciążającego przyśrodkową lub boczną stronę stawu kolanowego. Jest optymalnym rozwiązaniem dla pacjentów, których celem jest osiągnięcie kompleksowego zaopatrzenia na staw kolanowy. Wykorzystuje innowacyjną technologię mocowania w górnej części łydki (BOA), zapewniają komfort podczas siedzenia oraz szybką i łatwą regulację podczas stania.

System BOA i siadasz wygodnie

Użytkownicy często mają problem z ortezą, która wywiera nadmierny ucisk łydki podczas siadania. Mięsień łydki zmienia swój kształt w momencie siadania a górny pasek ortezy przy łydce, który w pozycji stojącej był wygodny, nagle staje się zbyt ciasny. Agilium Reactive oferuje unikalne rozwiązanie tego problemu. Dzięki systemowi mocowania BOA, po odblokowaniu przycisku, pasek może być łatwo poluzowany. Jeśli ponownie wymagane jest stabilne wsparcie, użytkownik wciska przycisk i obracając go w prawo, zwiększa ucisk wokół łydki.

Dla lepszego komfortu

Agilium Reactive, dzięki zastosowaniu specjalnego materiału jest lekka, smukła i niewidoczne pod ubraniem. Innowacyjna technologia użytego wyścielenia, wpływa na komfort noszenia, zapewniając jednocześnie ochronę przed ześlizgiwaniem się i zmianą położenia.

Wskazania:

- choroba zwyrodnieniowa stawów kolanowych w przedziale przyśrodkowym i bocznym

- jednoprzedziałowa osteoporoza stawu kolanowego

Instruktarz dopasowania ortezy znajduje się tutaj.

Polecamy również inne profesjonalne ortezy na kolano - zapraszamy!Otto Bock 50K324

Konkretne odniesienie