Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Korektory postawy. Prostotrzymacze

Korektory postawy to niezawodne akcesorium ortopedyczne, pozwalające korygować wady postawy u dzieci i osób dorosłych. Stabilizator postawy doskonale sprawdza się w przypadku zdiagnozowania choroby Scheuermanna, dyskopatii, podczas leczenia pourazowego obojczyka czy po zabiegach chirurgicznych. Dodatkowo, korektory postawy pomagają także łagodzić uciążliwe bóle kręgosłupa. Nasz sklep medyczny oferuje prostotrzymacze, które sprawią, że zawsze będziesz pamiętać o utrzymaniu prawidłowej postawy. W ten sposób wpłyniesz na złagodzenie bólu, z którym zmagasz się w okolicach kręgosłupa. Sprawdź ofertę, którą przygotowaliśmy i wybierz korektory postawy, dzięki którym zwiększysz swój komfort! Oferujemy atrakcyjne ceny i szybką wysyłkę zamówienia.

Korektory postawy

Grid
List

Jest 3 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Salvi Prostotrzymacz

Prostotrzymacz SOK-001
Cena
70,00 zł

Pani Teresa Pas barkowy prostujący

Pani Teresa 0201 Pas barkowy prostujący 
Cena
62,00 zł
  • Wyprzedaż!

Graphite Orteza obojczyka

Graphite C8R orteza obojczyka
Cena
130,00 zł
  • Wyprzedaż!

Ortopedyczne korektory postawy - pomoc dla Twojego kręgosłupa

Korektory wad postaw dla dorosłych i dzieci charakteryzują się prostym i skutecznym działaniem. Prostotrzymacz ortopedyczny wymusza utrzymanie prawidłowej postawy, przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnej wygody użytkowania. W naszym sklepie znajdziesz:

  • ortezę obojczyka,
  • pas barkowy prostujący,
  • prostotrzymacz - „pajączek”.

Korzystanie z dostępnych stabilizatorów postawy kręgosłupa zaleca się już w młodym wieku przy takich wadach jak pochylone plecy, czy zapadnięta klatka piersiowa. Prostotrzymacze są jednak równie skuteczne w przypadku dorosłych. Ich stosowanie jest także pomocne w celu unieruchomienia stawu ramiennego po urazie lub przeprowadzonym zabiegu. Dzięki zaawansowanym damskim i męskim korektorom postawy każdy z nas może wyrobić prawidłową postawę fizjologiczną, która nie naraża naszego zdrowia.

Sprawdź ofertę, jaką przygotował sklep medyczny STANLEY-MED, gdzie możesz kupić ortopedyczne korektory postawy online w konkurencyjnej cenie. Zdecyduj się na zakup prostotrzymacza lub wybierz gorsety ortopedyczne i zadbaj o swoje zdrowie!