Filtruj według

Orteza kompresyjna kończyn dolnych LBO

Oferowana przez nas sklep medyczny orteza kompresyjna kończyn dolnych LBO od SPIO USA to niezastąpiona pomoc dla dzieci zmagających się na co dzień z problemami ruchowymi. Nie tylko pomagają zwiększyć stabilność, ale także wspierają w zdobywaniu świadomości własnego ciała. Przygotowane specjalnie z myślą o małych pacjentach ortezy kończyn dolnych LBO są doskonałym wyborem.

Dostępne ortezy kończyn dolnych

Każda orteza kompresyjna kończyn dolnych LBO może zostać dopasowana do indywidualnych potrzeb małego pacjenta. W naszej ofercie dostępne są dwa modele: 

  • • z długimi nogawkami do kostek,
  • • z nogawkami sięgającymi do kolan.

Ortezy kończyn dolnych zostały zaprojektowane przez specjalistów, a także wykonane z trwałych materiałów. Dzięki temu produkty te charakteryzują się wysoką jakością oraz skutecznością.

Zalety ortezy kompresyjnej kończyn dolnych LBO

Oferowane ortezy kompresyjne kończyn dolnych LBO wspomagają chód oraz poprawiają stabilizację nóg. Mogą także zapewnić dobrą stabilizację całego ciała, jeżeli stosowane są z innymi produktami SPIO dla dzieci np. z kamizelką kompresyjną. Mogą być stosowane u pacjentów z wieloma różnymi problemami.

Chcesz kupić ortezę kończyn dolnych, ale masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami. Wytłumaczymy wszystkie niejasności, a także pomożemy dobrać odpowiedni, dopasowany do pacjenta rozmiar.

Orteza kompresyjna kończyn dolnych LBO

Grid
List

Jest 2 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

SPIO orteza kompresyjna nogi długa LBO

SPIO orteza kompresyjna nogi  długa LBO
Cena
830,00 zł

SPIO orteza kompresyjna nogi krótka LBO

SPIO orteza kompresyjna nogi  krótka LBO
Cena
830,00 zł