Sissel Poduszka do spania Plus

347,00 zł
Brutto
Sissel Poduszka do spania Plus
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Sissel Plus to anatomiczna poduszka ortopedyczna wykonana z elastycznej pianki i wyposażona w system ok. 90 wewnętrznych kanalików wentylacyjnych zapewniających optymalna wymianę powietrza. Wyposażona we wkładkę umożliwiającą regulację wysokości oraz komfortową welurową poszewkę.

Sissel® Plus - idealne dopasowanie i wymiana powietrza dla większej wygody!

Poduszka Sissel Plus łączy właściwości ortopedyczne poduszek Sissel, które dzięki anatomicznemu profilowi umożliwiają osiągnięcie naturalnej pozycji kręgosłupa podczas snu oraz doskonale wspierając szyję i kark, z dodatkowymi zaletami zwiększającymi komfort użytkowników. Wyposażona w specjalną wkładkę Vario pozwala na regulowanie wysokości poduszki, dzięki czemu można ją dopasować do indywidualnych potrzeb, zaś system wewnętrznych kanalików zapewnia ciągłą wymianę powietrza i zapobiega przegrzewaniu głowy.

 Poduszka ortopedyczna Sissel Plus

satyna8C.png

Zaufanie profesjonalistów

Poduszka ortopedyczna Sissel Plus, znana wcześniej pod nazwą Sissel Pharma, od lat cieszy się ogromnym zaufaniem profesjonalistów - lekarzy i terapeutów – czego najlepszym dowodem było jej powszechne stosowanie w szwedzkich szpitalach. Od chwili wprowadzenia na rynek została sprzedana w milionach egzemplarzy, zapewniając ich użytkownikom zdrowy i wygodny sen.

wysokosc13C.png

Idealne dopasowanie dzięki regulowanej wysokości

Prawidłowe działanie poduszki – odpowiednie podparcie szyi i zapewnienie naturalnej pozycji kręgosłupa – uzależnione jest od właściwego doboru jej wysokości. Podczas dokonywania wyboru należy brać pod uwagę budowę ciała, szerokość ramion, a także twardość materaca. Jednak poduszka Sissel Plus ułatwia to ważne zadanie. Wyposażona jest bowiem w piankową wkładkę Vario, której dodanie lub usunięcie umożliwia regulację wysokości poduszki i dopasowanie do korzystającego z niej użytkownika.

kanaliki2C.png

Stała wymiana powietrza

Poduszka ortopedyczna Sissel Plus wyposażona jest w niespotykany system 90 wewnętrznych kanalików, umożliwiających nieustanną wymianę powietrza. Dzięki temu rozwiązaniu głowa jest stale wentylowana, nie przegrzewa się, a co za tym idzie – zwiększa się komfort snu. Dlatego też jest szczególnie wskazana dla osób stale leżących lub borykających się z problemem nadmiernej potliwości.

Na wygodę podczas snu ma również wpływ specjalny typ pianki poliuretanowej - elastycznej, sprężystej i wytrzymałej. Nie zawiera ona szkodliwych substancji i została przetestowana alergicznie.

wymiary12C.png

Wymiary poduszki

Szerokość: 47 cm Długość: 33 cm Wysokość: 11/14 cm

szwecja.png

Wyprodukowana w Szwecji

Poduszki ortopedyczne Sissel produkowane są w Szwecji. Poznaj skandynawską jakość!

gwarancja.png

5 lat gwarancji

Gwarancja najwyższej jakości – aż na 5 lat!

ksztalt.png

Ortopedyczny kształt

Innowacyjny kształt poduszki stał się wzorem dla innych producentów.

materialy.png

Nieszkodliwe materiały

Zdrowe, antyalergiczne, nie zawierające szkodliwych substancji.

 

Poduszka ortopedyczna SISSEL® Plus

  • Gwarancja zdrowego i komfortowego snu.

  • Uniwersalna – wkładka Vario pozwala na indywidualne dopasowanie wysokości.

  • Przynosi ulgę przy dolegliwościach odcinka szyjnego kręgosłupa i działa profilaktycznie.

  • Wyposażona w system 90 kanałów wentylacyjnych zapewniających niezbędną wymianę powietrza i utrzymujących odpowiednią temperaturę głowy.

  • Dostępna wraz z przyjemną w dotyku welurową poszewką, którą można prać w temp. 40°C.

  • Piankowy wkład poduszki można prać ręcznie w letniej wodzie.

  • Wymiary: 47 x 33 x 11/14 cm.

  • Antyalergiczna, nie zawiera szkodliwych fluoro-węglowodorów.

  • 5-letnia gwarancja.

Sissel Plus

Konkretne odniesienie

You might also like