Aston Poduszka pozycjonująca cylinder

55,00 zł
Brutto
Aston Poduszka pozycjonująca cylinder duża z włókna poliestrowego silikonowanego 
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Poduszka pozycjonująca

Poduszka wykonana z membrany powlekanej TECHMAFLEX – łatwo zmywalnej, nieprzemakalnej a jednocześnie paroprzepuszczalnej. Wypełnienie, w zależności od modelu to mikro kulki polistyrenowe lub włókno poliestrowe silikonowane.

Włókno poliestrowe silikonowane – włókna te posiadają kanał powietrzny i dodatkowo są skrętnie karbikowanego zapewnia puszystość, sprężystość i przestrzenność wyrobu z tym wypełnieniem. Włókno jest odporne na działanie światła, czynników chemicznych i biologicznych. Produkty wypełnione włóknem mogą być prane w pralce. Dodatkowym atutem jest antyalergiczność, umożliwiająca stosowanie przez osoby wyjątkowo wrażliwe. Zapewniają wysoki komfort użytkowania dzięki zdolność dopasowywania się do kształtu ciała pacjenta.

Zastosowanie

Odciążenie różnych partii ciała, pozycjonowanie pacjentów przewlekle chorych, regularna zmiana pozycji ciała – zarówno w warunkach klinicznych jak i domowych. W schorzeniach neurologicznych skuteczna pomoc w zapobieganiu odleżynom, a także w zapewnieniu komfortu.

W kombinacji z innymi produktami linii pozycjonującej wspomagają utrzymanie prawidłowej pozycji ciała osoby siedzącej lub stojącej. 

Na poniższym zdjęciu wykorzystano klassik mały pod głową (dostępny tutaj), klassik duży pod tułowiem (dostępny tutaj) i cylinder duży pod nogą.

Wymiary: śr.15 x 70cm

Waga: 0,45kg

Produkty wypełnione mikro kulkami polistyrenowymi dostępne na oddzielnych aukcjach.

Ten sam produkt z wypełnieniem z mikro-kulki dostępny tutaj.

Aston cylinder duza 410182

Konkretne odniesienie

You might also like

Customers who bought this product also bought: