Kinesiotaping

Kinesiotaping - japońska metoda naklejania specjalnych plastrów na ludzkie ciało. W ofercie sklepu medycznego Stanley-Med znajdziesz tego typu profesjonalne plastry do kinesiotapingu renomowanego producenta K-Active. Taśmy do kinesiotapingu są szczególnie polecane dla osób spędzających aktywnie czas oraz uprawiających konkretny sport. Mogą być one stosowane profilaktycznie, czy też w przypadku urazów, nadwyrężeń oraz stłuczeń. Plastry dynamiczne znacznie wspomagają pracę mięśni, niwelują ból, odpowiednio korygują działanie oraz ustawienie stawów. Zaaplikowane  we właściwy sposób wspierają również samoleczenie się ciała. Stanowią one produkt, który nie jest w żaden sposób nasączony lekami. Ich sekret tkwi w działaniu sensorycznym - zwiększają przestrzeń między skórą właściwą a powięzią. Dostępne są one w wielu kolorach oraz o różnych długościach. Plastry do kinesiotapingu swoim ciężarem właściwym, grubością oraz rozciągliwością zbliżone są do ludzkiej skóry.

Kinesiotaping

Grid
List

Jest 3 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

K-Active Tape Taśmy do kinesiotapingu 5m

K-Active Tape Taśmy do kinesiotapingu 5m
Cena
49,00 zł
  • Wyprzedaż!

K-Active Tape Taśmy do kinesiotapingu 17m

K-Active Tape Taśmy do kinesiotapingu 17m
Cena
150,00 zł
  • Wyprzedaż!

K-Active Tape GENTILE Taśma do kinesiotapingu

K-Active Tape GENTILE Taśma do kinesiotapingu
Cena
55,00 zł
  • Wyprzedaż!

Plastry do kinesiotapingu 

Taśmy do kinesiotapingu coraz częściej dostrzegalne są w świecie sportu zarówno podczas rozgrywek, jak i na siłowniach. Kinesiotaping jest w stanie znacznie polepszyć mikrokrążenie krwi oraz limfy, co przyspiesza wchłanianie krwiaków, zanikanie obrzęków oraz walkę z różnego typu stanami zapalnymi. Tkanina bawełniana i klej akrylowy niweluje ryzyko powstania alergii skórnych. Plastry są wodoodporne oraz w pełni przepuszczają powietrze, dlatego też ze spokojem można w nich uprawiać różne sporty oraz kąpać się. Taśmy do kinesiotapingu, odpowiednio nałożone na przygotowaną skórę, utrzymać mogą się na niej nawet do 10 dni - w tym czasie ich efekt terapeutyczny utrzymuje się do 5 dni. Tapy należy stosować z odstępami czasowymi, pomiędzy poszczególnymi aplikacjami. Z nimi wykonywanie wszelkiego ruchu jest łatwiejsze. 

Sklep medyczny Stanley-Med w swojej ofercie przygotował również plastry do kinesiotapingu dla osób starszych, jak i dzieci. Klienci mogą również nabyć profesjonalny sprzęt do rehabilitacji w atrakcyjnych cenach. Nie czekaj i złóż swoje zamówienie już dzisiaj.