Maty rehabilitacyjne, ortopedyczne

Sklep Medyczny STANLEY-MED prowadzi sprzedaż profesjonalnych mat do ćwiczeń producenta MSD Europe. Dostępna jest w dwóch rozmiarach i trzech wersjach kolorystycznych. Antypoślizgowa powierzchnia maty do ćwiczeń zapewnia wysoki komfort użytkowania podczas treningów. Maty do rehabilitacji są wyposażone w specjalne otwory, które ułatwiają przechowywanie za pomocą wieszaka producenta MSD Europe.

Maty do ćwiczeń antypoślizgowe

Maty antypoślizgowe mogą być wykorzystywane podczas wykonywania ćwiczeń z zakresu Pilatesu i Yogi. Maty do fitnessu są proste w przenoszeniu i przechowywaniu, dzięki możliwości zwinięcia.

Maty do ćwiczeń

Grid
List

Jest 5 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Mambo Max Mata do ćwiczeń 60x140cm

Mamboo Max Exercise Mata 60x140x1cm
Cena
81,00 zł
  • Wyprzedaż!

Mambo Max Mata do jogi

Mambo Max Yoga Mat
Cena
56,00 zł
  • Wyprzedaż!

Mambo Max Mata do ćwiczeń 60x180cm

Mamboo Max Exercise Mat 180x60x1,5cm
Cena
125,00 zł
  • Wyprzedaż!

Mambo Max Mata do ćwiczeń 100x180cm

Mamboo Max Exercise Mat 180x100x1,5cm
Cena
199,00 zł
  • Wyprzedaż!

Mambo Max Wieszak do mat do ćwiczeń

Cena
134,00 zł
  • Wyprzedaż!

Maty do ćwiczeń. Która najlepsza dla mnie?

Maty do ćwiczeń to nieodłączny element każdego treningu, poprawia komfort, zapewnia bezpieczeństwo i izoluje od nieprzyjemnie zimnej podłogi - do wyboru mamy maty do ćwiczeń, maty rehabilitacyjne, maty medyczne. Ale która będzie najlepsza? Czym kierować się wybierając odpowiednią dla siebie matę rehabilitacyjną?

Najbardziej istotne elementy przy wyborze maty do ćwiczeń:

  • materiał - powinien być łatwy do utrzymania w czystości i przede wszystkim antypoślizgowy.
  • wymiary - najbardziej uniwersalna długość maty to ok. 180cm., a szerokość 60cm.
  • grubość - im grubsza mata tym bardziej miękka. Mata do pilatesu czy jogi jest najcieńsza: 0.4-0.6cm. Mata treningowa i do ćwiczeń fitness ma grubość ok. 1cm. Mata rehabilitacyjna, do ćwiczeń dla dziecka, dla osoby bardzo szczupłej lub starszej najczęściej ma już ok. 1.5cm grubości.

W swojej ofercie sklep medyczny STANLEY-MED posiada profesjonalne maty do ćwiczeń, dostępne w różnych wymiarach, grubościach i kolorach.

Hitem ostatnich miesięcy jest mata do akupresury. Określana jako "mata masująca", pomaga przy wielu dolegliwościach bólowych i poprawia samopoczucie. Jej zadanie polega na stymulowaniu dużych obszarów ciała jedynie podczas leżenia na niej, kiedy to masaż „robi się sam”. Sklep STANLEY-MED oferuje zestaw do akupresury składający się z maty i poduszki firmy FootWave. W ofercie sklepu medycznego znajdziesz także taśmy do ćwiczeńpiłki do ćwiczeń oraz inny sprzęt do rehabilitacji i fitnessu