Pilates Joga

Sklepie Medycznym STANLEY-MED dostępne są akcesoria do jogi oraz akcesoria do pilatesu renomowanego producenta MSD Europe. Oferta obejmuje piankowe wałki i klocki, które mogą być również wykorzystywane do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i korekcyjnych. Prowadzimy sprzedaż uniwersalnych mat do ćwiczeń z zakresu jogi i pilatesu. Maty są wykonane z wysokiej jakości, elastycznego materiału PCV. Maty do jogi i pilatesu są również dostępne w zestawie z piankowymi blokami i klockami do ćwiczeń.

Piłka do pilatesu służy do wykonywania ćwiczeń oporowych. W Sklepie Medycznym STANLEY-MED dostępne są również paski do jogi. Pasek do jogi ma uniwersalne zastosowanie – jest często wykorzystywany do większości ćwiczeń fitness oraz w czasie zajęć rehabilitacyjnych i korekcyjnych. Oferta sklepu obejmuje również pierścienie do pilatesu oraz pianki do balansowania.

Pilates Joga

Grid
List

Jest 10 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Mambo Max Piłka do pilatesu 25-27cm miękka

Mambo Max Pilates Soft-Over Ball 25-27 cm
Cena
14,00 zł
  • Wyprzedaż!

Mambo Max Piłka do pilatesu 21-23cm miękka

Mambo Max Pilates Soft-Over Ball 21-23 cm
Cena
14,00 zł
  • Wyprzedaż!

Mambo Max Step do aerobiku

Mambo Max Aerobic Step
Cena
398,00 zł

Mambo Max pasek do jogi z klamrą

Mambo Max Yoga Strap
Cena
26,00 zł
  • Wyprzedaż!

Mambo Max Mata do jogi

Mambo Max Yoga Mat
Cena
56,00 zł
  • Wyprzedaż!

Mambo Max bloczek kostka do jogi

Mambo Max Yoga Block
Cena
22,00 zł
  • Wyprzedaż!

Mambo Max Wałek Roller do pilatesu pianka EVA

Mambo Max Pilates Foam Roller - EVA
Cena
146,00 zł
  • Wyprzedaż!

Mambo Max Piłka do pilatesu 17-19cm miękka

Mambo Max Pilates Soft-Over Ball 17-19 cm
Cena
14,00 zł
  • Wyprzedaż!

Mambo Max Pilates ring

Cena
117,00 zł
  • Wyprzedaż!

Mambo Max zestaw do jogi

Mambo Max Yoga Set
Cena
125,00 zł
  • Wyprzedaż!

Sklep Medyczny STANLEY MED przedstawia Państwu ofertę akcesoriów do jogi i pilatesu renomowanego producenta Moves. Dostępne są uniwersalne maty do jogi i pilatesu wykonane z wysokiej jakości materiału PCV. Maty do ćwiczeń występują w zestawie z bloczkiem i paskiem do jogi, które pomagają osiągnąć pożądaną pozycję. Przyrządy te sprzedawane są także oddzielnie. W ofercie sprzętu do pilatesu występują również piłki, pierścienie oraz wałki.

Maty do pilatesu - czym jest pilates?

Pilates jest efektywnym treningiem o niskiej intensywności, dzięki czemu jest odpowiedni dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania treningowego. Pilates służy wzmacnianiu mięśni, szczególnie mięśni brzucha i kręgosłupa, przez co poprawia postawę ciała. Pomaga także powrócić do sprawności po urazach i zniwelować dolegliwości przy zespołach bólowych.

W jakim celu używamy sprzętu do pilatesu?

W pilatesie bardzo pomocne są miękkie piłki do ćwiczeń niewielkich rozmiarów oraz wałki, które wzmacniają w treningu komponent ćwiczenia równowagi i stabilizacji, a także pomagają osiągnąć właściwą pozycję. Wzmacnianiu mięśni rąk oraz klatki piersiowej i grzbietu służy pierścień do pilatesu.

Co możemy osiągnąć ćwicząc jogę?

Joga jest serią pozycji i ćwiczeń rozciągających wykonywanych jednocześnie z ćwiczeniami oddechowymi. Poziom intensywności można dobierać do indywidualnych potrzeb ćwiczącego, jest więc idealnym treningiem dla osób w każdym wieku. Niesie za sobą szereg korzyści zdrowotnych, zarówno dla zdrowia psychicznego, jak i fizycznego. Pomaga poprawić krążenie krwi, znormalizować ciśnienie, rozluźnia zesztywniałe stawy, wspomaga ich mobilność, niweluje bóle głowy, zmniejsza napięcie i stres.

W osiąganiu pozycji do jogi pomocne są bloczki, wałki oraz paski do ćwiczeń, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu medycznego Stanley-Med.