Piłki do ćwiczeń

W zakresie rehabilitacji, Sklep Medyczny STANLEY-MED prowadzi sprzedaż piłek do ćwiczeń. Duże piłki do ćwiczeń mają uniwersalne zastosowanie – mogą być wykorzystywane do ćwiczeń ogólnorozwojowych, rehabilitacyjnych. Oferujemy również piłki lekarskie, które są niezwykle popularne przy treningach siłowych. Piłki lekarskie miękkie oraz standardowe występują w wadze od 0,5 do 3 kg. Dostępne są w różnych kolorach.

Ćwiczenia z rehabilitacyjną piłką masującą wpływają na poprawę koordynacji ruchowej i ogólnej kondycji. Ten rodzaj piłki rehabilitacyjnej jest często wykorzystywany przez fizjoterapeutów do wykonywania ćwiczeń rehabilitacyjnych kończyn dolnych i górnych, szczególnie łokci oraz kolan. Trening z piłką rehabilitacyjną orzeszek koryguje wady postawy i wzmacnia mięśnie pleców. W ofercie znajdą Państwo również akcesoria do piłek gimnastycznych: stojaki i podstawy, które ułatwiają przechowywanie.

Piłki do ćwiczeń

Grid
List

Jest 14 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Mambo Max Plastikowa podstawka stabilizująca do piłek

Mambo Max Plastikowa podstawka stabilizująca do piłek
Cena
66,00 zł

Mambo Max Piłka typu orzeszek

Mambo Piłka rehabilitacyjna typu orzeszek
Cena
103,00 zł

Mambo Max Piłka do pilatesu 25-27cm miękka

Mambo Max Pilates Soft-Over Ball 25-27 cm
Cena
14,00 zł
 • Wyprzedaż!

Mambo Max Piłka do pilatesu 21-23cm miękka

Mambo Max Pilates Soft-Over Ball 21-23 cm
Cena
14,00 zł
 • Wyprzedaż!

Mambo Max Piłka do ćwiczeń z systemem AB bez pompki

Mambo AB Gym Ball Folia
Cena
53,00 zł
 • Wyprzedaż!

Midi Piłka rehabilitacyjna masująca

Cena
25,00 zł
 • Wyprzedaż!

Piłka rehabilitacyjna Orzeszek z ABS

Cena
100,00 zł
 • Wyprzedaż!

Mambo Max Stojak plastikowy do piłek

Mambo Max Stojak plastikowy do piłek
Cena
104,00 zł
 • Wyprzedaż!

Mambo Max Pompka - Faster Blaster

Cena
10,00 zł
 • Wyprzedaż!

Mambo Max Piłka kolcowa

Mambo Max Massage Ball
Cena
10,00 zł
 • Wyprzedaż!

Mambo Max Piłka do ćwiczeń z systemem AB z pompką

Mambo Max AB Gym Ball
Cena
63,00 zł
 • Wyprzedaż!

Mambo Max Piłka lekarska - miękka

Mambo Max SoftMed
Cena
35,00 zł
 • Wyprzedaż!

Mambo Max Piłka lekarska standardowa

Mambo Max Medicine Ball
Cena
113,00 zł
 • Wyprzedaż!

Mambo Max Piłka do pilatesu 17-19cm miękka

Mambo Max Pilates Soft-Over Ball 17-19 cm
Cena
14,00 zł
 • Wyprzedaż!

Sklep medyczny STANLEY-MED posiada w swojej ofercie szeroką gamę piłek, które wykorzystać można do rehabilitacji, ćwiczeń ogólnorozwojowych, fitness, ćwiczeń dla dzieci, czy pilatesu. Oferujemy piłki do rehabilitacji - duże piłki do ćwiczeń, na których można trenować całe ciało. Miękkie piłki do pilatesu, które dobrze sprawdzą się jako piłki do ćwiczeń dla dzieci czy ćwiczeń core. Piłeczki do ćwiczeń rąk - zarówno gładkie jak i kolcami, wspomagające rehabilitację w obrębie ręki lub twarde, które dobrze sprawdzają się jako piłki do masażu. W ofercie posiadamy także piłki lekarskie zarówno standardowe jak i miękkie o różnej wadze.

Na pozór duże, kolorowe zabawki, w rzeczywistości jedno z najpopularniejszych akcesoriów treningowych - piłki do ćwiczeń. Do czego można je wykorzystać i jak dobrać odpowiednią piłkę dla siebie?

 • Piłka rehabilitacyjna / piłka do ćwiczeń - duża miękka piłka z kolcami lub bez. Jest bardzo uniwersalna i może być wykorzystywana w wielu sytuacjach zarówno przy rehabilitacji, korekcji wad postawy, ćwiczniach fitness, mięśni brzucha, równoważnych jak i do siedzenia na niej, co pozytywnie wpływa na utrzymanie wyprostowanej sylwetki. Rozmiar takiej piłki należy dobrać w zależności od wysokości ciała- dostępne są w wielkościach od 65cm do 95cm.
 • Piłka typu orzeszek - model piłki rehabilitacyjnej przeznaczony dla osób, które nie czują się pewnie na zwykłej piłce. Często wykorzystywana do ćwiczeń seniorów i dzieci. Piłka do pilatesu- miękka dmuchana piłka o średnicy od 21 do 27cm, wykorzystywana naczęściej przy ćwiczeniach oporowych w pilatesie lub podczas różnych zabaw.
 • Piłki do masażu - najczęściej piłeczki kolcowe (choć dostępne są także gładkie), które mogą służyć do zmniejszania napięcia mięśni lub ćwiczeń mięśni ręki np. Przy zespole cieśni nadgarstka. Dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach.
 • Piłki lekarskie - rozwiązanie wykorzystywane w rehabilitacji, fitnessie oraz treningu siłowym. Piłki lekarskie miękkie- łatwe do trzymania nawet jedną ręką, dostępne w różnych kolorach i wadze od 0.5 do 3kg. Piłki lekarskie standardowe- twarde, dostępne o masie od 0.5 do 5kg.

Sklep medyczny STANLEY-MED w sprzedaży posiada także akcesoria do piłek, które ułatwią ich przechowywanie oraz inny sprzęt do rehabilitacji i fitnessu: maty do ćwiczeń, taśmy do ćwiczeń.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w Naszym sklepie internetowym lub sklepach stacjonarnych.