Trening z obciążeniem

W zakresie akcesoriów do ćwiczeń z obciążeniemSklep Medyczny STANLEY-MED oferuje ciężarki, hantle oraz obciążniki do ćwiczeń. Hantle do ćwiczeń mają uniwersalne zastosowanie – mogą być wykorzystywane do treningów ogólnorozwojowych, wydolnościowych oraz ćwiczeń rehabilitacyjnych. Oferujemy hantle treningowe renomowanego producenta MSD Europe. W STANLEY-MED znajdą Państwo hantle neoprenowe i hantle winylowe z różnym obciążeniem. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, są odporne na ścieranie koloru.

Prowadzimy sprzedaż hantli miękkich z ergonomicznymi uchwytami, które mogą być wykorzystane do ćwiczeń cardio lub ćwiczeń rehabilitacyjnych. Obciążniki na nadgarstki i stawy skokowe do wykonywania ćwiczeń siłowych są wykonane z elastycznego materiału.

Trening z obciążeniem

Grid
List

Jest 9 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Mambo Max Odważniki kettlebell

Mambo Max Kettlebell

Cena
45,00 zł

Mambo Max Obciążniki z ujęciem kciuka

Mambo Max Thumb Lock Wrist Weight
Cena
47,00 zł
  • Wyprzedaż!

Mambo Max Hantle miękkie

Mambo Max Soft Dumbbell
Cena
44,00 zł
  • Wyprzedaż!

Mambo Max Hantle neoprenowe

Mambo Max Dumbbell Neoprene
Cena
23,00 zł
  • Wyprzedaż!

Mambo Max Hantle winylowe

Mambo Max Dumbbell Vinyl
Cena
23,00 zł
  • Wyprzedaż!

Mambo Max Stojak na 6 hantli

Cena
28,00 zł
  • Wyprzedaż!

Mambo Max Obciążniki nadgarstka lub stawu skokowego

Mambo Max Wrist & Ankle Weights
Cena
42,00 zł
  • Wyprzedaż!

Mambo Max Piłka lekarska - miękka

Mambo Max SoftMed
Cena
35,00 zł
  • Wyprzedaż!

Mambo Max Piłka lekarska standardowa

Mambo Max Medicine Ball
Cena
113,00 zł
  • Wyprzedaż!

Sklep medyczny STANLEY MED oferuje akcesoria do ćwiczeń z obciążeniem w postaci: hantli oraz obciążników. Trening z obciążeniem to jeden z najbardziej uniwersalnych i najwygodniejszych do wykonania treningów rozwijających różne partie mięśniowe, zarówno w obszarze siły jak i wytrzymałości. W sklepie medycznym STANLEY MED znajdziecie Państwo hantle miękkie, hantle winylowe oraz hantle neoprenowe o różnym obciążeniu, pochodzące od renomowanego producenta Moves. Dostępne są także obciążniki na nadgarstki i stawy skokowe wykonane z elastycznego materiału oraz piłki do ćwiczeń i piłki lekarskie o różnej wadze.

Co daje trening z obciążeniem?

Trening z obciążeniem błędnie uważany jest za domenę wyłącznie kulturystów, tymczasem badania dowodzą, że przynosi wiele korzyści wszystkim, niezależnie od wieku i poziomu aktywności fizycznej. Wzmacnianie siły i wytrzymałości włókien mięśniowych wzmacnia tkankę kostną, zapobiega złamaniom spowodowanym osteoporozą oraz pomaga utrzymać odpowiednie tempo przemiany materii.

Jaki sprzęt wybrać?

Ćwiczenia z ciężarkami stanowią doskonałe uzupełnienie aerobiku, fitnessu oraz treningu cardio. Obciążniki na nadgarstki i stawy skokowe mogą być wykorzystywane w pilatesie. Natomiast w treningu funkcjonalnym, ogólnorozwojowym oraz w szeroko rozumianej rehabilitacji bardzo pomocne są piłki lekarskie. Większośc z tych aktywności możesz wykonywać na matach do ćwiczeń, które zapobiegną nieprzyjemnym doznaniom. Maty do ćwiczeń to niezbędnik każdego, kto na amatorsko lub zawodowo chciałby poprawić swoją sprawność fizyczną.

Jak odpowiednio dobrać obciążenie?

Wybór odpowiedniego obciążenia zależy od kilku czynników, przede wszystkim od celu treningowego oraz poziomu zaawansowania ćwiczącego. Najważniejszą zasadą jest to, że trening obciążeniowy nie może sprawiać bólu, lepsze efekty osiągnie się stosując mniejszy ciężar przy większej ilości powtórzeń niż zbyt duży mogący skutkować kontuzją.