Vermeiren Rower trójkołowy Safari

2 322,00 zł
Brutto
Vermeiren Rower trójkołowy Safari
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla chłopców w wieku 3-7 lat SAFARI

Rehabilitacyjny rowerek trójkołowy. Kolorystyka oraz ozdoby sprawiają , że rowerek jest dedykowany dla chłopców. Doskonałe narzędzie terapeutyczne i rehabilitacyjne dla dzieci z MPD. Rower jest również idealny dla dzieci z zachwianym poczuciem równowagi, z zaburzeniami ruchu. Rowery motywują do działania szczególnie dzieci. Dzięki rowerowi dzieci łatwiej integrują się z rówieśnikami.

Jeżeli chcesz widzieć na twarzy swojego dziecka uśmiech i radość, wystarczy , że posadzisz go na rowerze. Dzieci uwielbiają jeździć na rowerze. Radość rodzica jest podwójna kiedy przy tej okazji dziecko się rehabilituje.

Bogata gama opcji dodatkowych pozwala na bezpieczną jazdę oraz ustabilizowanie w taki sposób aby nie spadło z roweru.


W standardzie rower jest dostarczany z systemem ostrego koła. Aby jechać należy ciągle pedałować. Dla niektórych osób jest to wskazane ponieważ wymusza ciągły ruch nóg w ten sposób efekt rehabilitacji jest zintensyfikowany.

Dane techniczne:

  • Długość całkowita: 1110 mm

  • Szerokość całkowita: 648 mm

  • Wysokość siodełka: 500-640 mm

  • Wysokość całkowita: 726-838 mm

  • Maksymalne obciążenie: 40kg

  • Waga roweru : 14 kg

  • Rozmiar koła: 12" x 2"

specyfikacja safari.jpg

Podana cena dotyczy podstawowej wersji roweru.Rower Safari można dowolnie skonfigurować za dodatkową opłatą.>> PRODUKT NA ZAMÓWIENIE << Termin realizacji zamówienia: ok 3 tygodniBy otrzymać ofertą cenową na rower z wyposażeniem dodatkowym skontaktuj się z naszą obsługą tel. 532 746 580.

Vermeiren Safari

Konkretne odniesienie

You might also like