Vermeiren Rower trójkołowy Sporty

2 408,00 zł
Brutto
Vermeiren Rower trójkołowy Sporty
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla chłopców w wieku 8-13 lat SPORTY

Rehabilitacyjny rowerek trójkołowy. Kolorystyka oraz ozdoby sprawiają , że rowerek jest dedykowany dla chłopców. Doskonałe narzędzie terapeutyczne i rehabilitacyjne dla dzieci z MPD. Rower jest również idealny dla dzieci z zachwianym poczuciem równowagi, z zaburzeniami ruchu. Rowery motywują do działania szczególnie dzieci. Dzięki rowerowi dzieci łatwiej integrują się z rówieśnikami.

Jeżeli chcesz widzieć na twarzy swojego dziecka uśmiech i radość, wystarczy , że posadzisz go na rowerze. Dzieci uwielbiają jeździć na rowerze. Radość rodzica jest podwójna kiedy przy tej okazji dziecko się rehabilituje.

Bogata gama opcji dodatkowych pozwala na bezpieczną jazdę oraz ustabilizowanie w taki sposób aby nie spadło z roweru.

W standardzie rower jest dostarczany z systemem ostrego koła. Aby jechać należy ciągle pedałować. Dla niektórych osób jest to wskazane ponieważ wymusza ciągły ruch nóg w ten sposób efekt rehabilitacji jest zintensyfikowany.Dane techniczne:

  • Długość całkowita: 1294 mm

  • Szerokość całkowita: 648 mm

  • Wysokość siodełka: 610-760 mm

  • Wysokość całkowita: 827-940 mm

  • Maksymalne obciążenie: 60kg

  • Waga roweru : 16,5 kg

  • Rozmiar koła: 16" x 1 3/4"

spec sporty.jpg

Podana cena dotyczy podstawowej wersji roweru.Rower Sporty można dowolnie skonfigurować za dodatkową opłatą.>> PRODUKT NA ZAMÓWIENIE << Termin realizacji zamówienia: ok 4 tygodnieBy otrzymać ofertą cenową na rower z wyposażeniem dodatkowym skontaktuj się z naszą obsługą tel. 532 746 580 bądź zapoznaj się z formularzem zamówienia, który znajduje się tutaj.

Vermeiren Sporty

Konkretne odniesienie

You might also like