Filtruj według

Ssaki i koncentratory tlenu

Każdy dostępny w ofercie Stanley-Med koncentrator tlenu oraz ssak elektryczny to najwyższej jakości, profesjonalny sprzęt medyczny pochodzący od wiodących producentów na rynku. Urządzenia te są zgodne z normami i zapewniają optymalne bezpieczeństwo użytkowania.

Zarówno przenośny koncentrator tlenu, jak i ssak elektryczny, to urządzenia łatwe w obsłudze, przeznaczone do zastosowania zarówno w placówkach medycznych - w klinikach, szpitalach, oddziałach ratunkowych i karetkach, hospicjach, jak i w warunkach domowych. Dla optymalnych efektów terapii, jej przebieg powinien zostać ustalony przez lekarza.

Przenośne koncentratory tlenu

Koncentratory tlenu pobierają powietrze z otoczenia, sprężają je i oddzielają azot od tlenu. Taki proces zapewnia osobie użytkującej stały dopływ tlenu, który jest produkowany na bieżąco.

Dzięki temu przenośny koncentrator tlenu to urządzenie, za pomocą którego możliwe jest dostarczenie tlenu osobom zmagającym się z jego niedoborem. Stanowi skuteczne wsparcie przede wszystkim w tlenoterapii dla osób walczących z ciężką niewydolnością oddechową.

Dostępny w ofercie koncentrator powietrza to profesjonalne urządzenie do wytwarzania tlenu, dzięki któremu pacjenci mogą kontynuować proces leczenia w komfortowych warunkach domowych bez ograniczeń.

Ssak elektryczny

Ssak elektryczny działa natomiast w oparciu o zasysanie próżniowe. Jego praca polega na wciąganiu płynów przy wykorzystaniu różnicy ciśnień pomiędzy środowiskiem zewnętrznym i wewnętrznym.

W ten sposób ssak medyczny elektryczny ułatwia opiekę pooperacyjną, także w warunkach domowych. Pozwala w wygodny sposób odsysać ślinę, śluz czy inne wydzieliny.

Każdy koncentrator tlenu oraz ssak elektryczny wyróżnia atrakcyjna cena za niezawodną jakość. Sprawdź ofertę, jaką przygotował nasz sklep medyczny i postaw na skuteczne rozwiązania w trosce o zdrowie.

Ssaki i koncentratory tlenu

Grid
List

Jest 8 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Yuwell Koncentrator tlenu 8F-5

Yuwell Koncentrator tlenu 8F-5
Cena
3 700,00 zł

DeVilbiss Koncentrator tlenu iGO 2

DeVilbiss Koncentrator tlenu iGO 2
Cena
8 900,00 zł

Aerti Koncentrator tlenu AE-5W

Aerti Koncentrator tlenu AE-5W
Cena
2 700,00 zł

Koncentrator tlenu domowy

Timago Koncentrator tlenu domowy YU-300, YU-500
Cena
2 200,00 zł

Ssak elektryczny przejezdny 7A-23B

Timago ssak elektryczny przejezdny 7A-23B
Cena
730,00 zł

Ssak elektryczny przejezdny 7A-23D

Timago ssak elektryczny przejezdny 7A-23D
Cena
730,00 zł

Ssak elektryczny przenośny 7E-C AC/DC

Timago ssak elektryczny przenośny 7E-C AC/DC
Cena
780,00 zł

Ssak elektryczny przenośny 7E-C

Timago ssak elektryczny przenośny 7E-C
Cena
520,00 zł