• Nowy

Coloplast Płytka Stomijna 169710 Opakowanie

160,40 zł
Brutto
Coloplast SenSura Mio Convex Deep Click Płytka Stomijna 169710, Opakowanie- 5szt.
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

SenSura® Mio Convex to dopasowująca się płytka typu convex, która zachowując elastyczność, zapewnia stabilność obszaru wokół stomii. Płytka dzięki zakrzywionemu kształtowi dobrze dopasowuje się do nierównych obszarów skóry, zagłębień, stomii wymagających wsparcia w uniesieniu ich ponad poziom skóry oraz ponadto zapewnia niebywałą dyskrecję

Kluczowe zalety:

  • Adaptująca się płytka typu convex ze zintegrowanymi liniami zgięcia stanowi unikalne połączenie stabilności i elastyczności
  • Elastyczny przylepiec zapewnia bezpieczne dopasowanie do indywidualnych kształtów ciała
  • Nowe łączenie Click zapewnia poczucie bezpieczeństwa

Dwuczęściową płytkę stomijną SenSura Mio Convex Click z adaptującą się wypukłą kopułką i elastycznym przylepcem można odłączyć od worka stomijnego, co umożliwia wymianę worka bez wymiany płytki.

Worek stomijny jest łączony z płytką za pomocą nowego typu łączenia- Click, które wydaje słyszalne “kliknięcie” po bezpiecznym połączeniu worka stomijnego z płytką.

SenSura Mio Convex Click to szeroki wybór płytek stomijnych, z otworami do docięcia. Do każdej płytki można dopasować worki stomijne różnej wielkości, przezroczyste lub wyposażone w okienko kontrolne z systemami łączenia o średnicy 40, 50, 60 lub 70 mm.

Płytka dostępna jest w dwóch wariantach:

  • Wersja Light Convex jest przeznaczona do stomii z ujściem na poziomie skóry, które wymagają niewielkiej pomocy w ich uniesieniu ponad skórę, lub też do obszarów nieco zagłębionych, gdzie należy zastosować lekko zakrzywioną płaszczyznę w celu uzyskania dobrego dopasowania.
  • Wersja Deep Convex jest przeznaczona do stomii z ujściem poniżej poziomu skóry, które wymagają dużego wsparcia w ich uniesieniu ponad poziom skóry lub do mocno zagłębionych obszarów, w przypadku których do uzyskania dobrego przylegania konieczne jest mocne wygięcie płytki.

Dane techniczne:

SenSura Mio Convex Deep 169710, płytka stomijna, system 2- częściowy Click

Rozmiar połączenia: 70mm

Rozmiar otworu w płytce: 15-53mm

Ilość sztuk w opakowaniu: 5szt.

Sprzęt stomijny jest refundowany przez NFZ. Jeśli chcesz skorzystać z refundacji lub dowiedzieć się więcej na ten temat skontaktuj się z obsługą sklepu.  

Coloplast 169710

Konkretne odniesienie

You might also like