Podpórka lędźwiowa Curble Kids różowa

299,00 zł
Brutto
Podpórka lędźwiowa Curble Kids różowa
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Siedzisko Curble Kids

Kids to najmniejsze z dostępnych siedzisk, stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach.

Bardzo ważne jest, aby dzieci od najmłodszych lat nabierały prawidłowych nawyków przy siedzeniu. Wszystkie czynności wykonywane w pozycji siedzącej wymagają prawidłowej postawy. Jako rodzice czy opiekunowie musimy zadbać o kręgosłup naszych dzieci i pomóc go kształtować.

Podpórka lędźwiowa wspomaga prawidłową pozycję ciała podczas siedzenia. Chroni przed bólem kręgosłupa wynikającym z wielu godzin spędzonych w nieprawidłowej pozycji siedzącej na zwykłym fotelu.

Siedzisko Kids, tak jak każdy model z rodziny Curble, po rozpakowaniu jest od razu gotowy do użycia. Spełnia swoją rolę na każdym krześle biurowym lub domowym, jak i każdym innym miejscu. Nowoczesny design i ciekawa kolorystyka w połączeniu z niewielkimi rozmiarami (500 g) czynią siedzisko bardzo atrakcyjnym produktem.

Przeznaczony jest dla dzieci między 4 a 12 rakiem życia.Mechanizm kołyski

W siedzisku zastosowano mechanizm kołyski, jest to prosty mechanizm pozwalający na docisk naszych ud do podłoża, a odcinek lędźwiowy wraz z kością krzyżową wspierany jest przez wyprofilowane oparcie. Stymuluje to nasze mięśnie do utrzymania prawidłowej postawy.

Cyrkulacja powietrza

Specjalny system wgłębień oraz tkanina sprawiają, że nawet po wielu godzinach pracy z Curble Chair, cyrkulacja powietrza jest zachowana, a my nie pocimy się nadmiernie.

Wytrzymałość i najwyższa jakość

Siedzisko auktokorekcyjne może być wygodne! Siedzisko Curble zostało wykonane z pianki o bardzo wysokiej gęstości. Zapewnia doskonały komfort podczas długotrwałego siedzenia


Siedzisko wyścielone jest miękkim i bardzo komfortowym materiałem.

kids różowy

Konkretne odniesienie

You might also like