Filtruj według

Pionizatory dziecięce

Pionizatory okazują się niezastąpione w momencie, gdy z powodu niepełnosprawności ruchowej, dziecko nie jest w stanie utrzymać prawidłowej postawy pionowej. Pionizatory rehabilitacyjne wspierają rehabilitację dzieci zmagających się między innymi z dziecięcym porażeniem mózgowym, rozszczepem kręgosłupa, przepukliną oponowo-rdzeniową albo innymi chorobami neurologicznymi, które utrudniają im swobodne poruszanie się. Pionizator dla dzieci to niezawodna pomoc w utrzymaniu pionowej postawy u dziecka, które nie jest w stanie stać samodzielnie. Konstrukcja urządzeń zapewnia dzieciom komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Sklep medyczny STANLEY-MED oferuje pionizator dziecięcy w różnych wariantach. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pomoc w wyborze urządzenia przystosowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Pionizatory dziecięce

Grid
List

Jest 4 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Akces-Med urządzenie wielofunkcyjne DALMATYŃCZYK Invento™

Akces-Med urządzenie wielofunkcyjne DALMATYŃCZYK Invento™
Cena
5 500,00 zł

Akces-Med pionizator statyczny SMART™

Akces-Med pionizator statyczny SMART™
Cena
2 500,00 zł

Akces-Med pionizator statyczny KOTEK II ™ Invento

Akces-Med pionizator statyczny KOTEK II ™ Invento
Cena
5 200,00 zł

Akces-Med pionizator statyczny KOTEK I™

Akces-Med pionizator statyczny KOTEK I
Cena
3 300,00 zł

Pionizator - wsparcie dla dzieci w kształtowaniu pionowej postawy

Dzięki swojej specyfice pionizatory zapewniają dzieciom szereg korzyści. Wpływają zarówno na poprawę stanu zdrowia, jak i sprzyjają lepszej komunikacji dziecka z rówieśnikami, co jest niezwykle istotne dla prawidłowego rozwoju psychicznego oraz emocjonalnego. Ponadto pionizatory dziecięce:

  • zapobiegają niedotlenieniu oraz niedokrwistości, eliminują związane z tym bóle głowy,
  • stymulują mięśnie i stawy,
  • dzięki utrzymywaniu pozycji pionowej przyczyniają się do prawidłowej pracy jelit oraz regulacji procesu trawienia,
  • pozwalają dzieciom zaspokoić potrzebę ruchu.

Pionizatory w ofercie STANLEY-MED

Pionizatory rehabilitacyjne skutecznie wspierają rehabilitację konieczną w przypadku zaburzeń neurologicznych oraz innych wad rozwojowych, które uniemożliwiają chodzenie lub ograniczają możliwość swobodnego przemieszczania się. Dzięki nim najmłodsi pacjenci mogą wychodzić, poznawać świat, nawiązywać relacje. Pionizator dla dzieci to urządzenie niezbędne dla kształtowania prawidłowego rozwoju dziecka z zaburzeniami sprawności ruchowej. Każdy oferowany pionizator cechuje optymalna jakość, pełna funkcjonalność oraz atrakcyjna cena.