Veera Rajstopy Przeciwżylakowe 40DEN

66,00 zł
Brutto
Veera Rajstopy Przeciwżylakowe 40DEN ucisk 8-12 mmHg
Kolor
Rozmiar
Ilość

Dostawa w 24h

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowa dostawa na terenie Poznania

14 dni na zwrot

Veera Rajstopy o ucisku 8-12 mmHg  40 DEN

Eleganckie rajstopy ze stopniowanym uciskiem. Dzięki temu skutecznie poprawiają krążenie i perfekcyjnie modelują sylwetkę. Stosuje się je w profilaktyce przeciwżylakowej. Przynoszą szybką i skuteczną ulgę w przypadku pierwszych objawów osłabionego krążenia, takich jak: obrzęk, zmęczenie nóg, uczucie ciężkości nóg, pajączki (pękające naczynka).


Rajstopy są testowane klinicznie. Materiał z którego są wykonane posiadają dodatek lycry, są niezwykle trwałe, mają wzmocnioną piętę i palce. Odpowiednio układają się na nodze, ucisk działa we właściwych miejscach.

Wyprodukowane w technologii Silver+, zawierają jony srebra.


Wyglądają jak klasyczne rajstopy, a znacznie się różnią właściwościami:

  • przynoszą ulgę zmęczonym nogom
  • poprawiają krążenie krwi
  • zapobiegają pierwszym zmianom żylakowym
  • zapobiegają pojawianiu się pajączków
  • sprawiają, że po całym dniu Twoje nogi są nadal lekkie

Kto powinien korzystać z produktów marki Veera?

Ból, zmęczenie i ciężkość nóg na koniec dnia. Czy to naturalny objaw? Tak i Nie.  Naturalny, dlatego, że Twoje nogi przez cały dzień bardzo intensywnie pracowały dla całego Twojego organizmu, więc mają prawo do uczucia zmęczenia. Nienaturalny, dlatego, że ból jest jednym z pierwszych sygnałów problemów z krążeniem, które prowadzi do żylaków.

Veera to linia profilaktyczna. Idealna na co dzień, dla dbających o zdrowie i piękno swoich nóg.Jak działa stopniowany ucisk?
Stopniowany ucisk (inaczej kompresjoterapia) skierowany jest od kostki ku górze, pomaga przez cały dzień naszym żyłom przepompować krew do serca.  Polega na wywieraniu określonego i zmniejszającego się stopniowo ku górze ucisku. Medyczne wyroby uciskowe mają trójstopniowy, zmienny ucisk: 100% ucisku w kostce, 70% ucisku w łydce i 40% w udzie. Ucisk stosowany jest w celach profilaktycznych i leczniczych. Zmniejsza przekrój żył i przywraca czynność zastawek żylnych. Zwiększa prędkość przepływu krwi żylnej, a dzięki temu zmniejsza przekrwienie tkanek i ilość krwi w drobnych naczynkach podskórnych.

Twój wybór ma znaczenie!
W przypadku rajstop Veera nie jest istotna ilość DEN (dzięki specjalnemu splotowi rajstopy 140 DEN są przewiewne również latem). Najważniejsze jest wybranie ucisku. Tylko dobrze dobrany ucisk wyrobów kompresyjnych gwarantuje ich skuteczne działanie.

 

Skład: 78% Poliamid 22% Elastan

Dobierz odpowiedni dla siebie rozmiar:

TABELA

 

 

 

 

Veera Rajstopy 40DEN

Konkretne odniesienie