Wózki Inwalidzkie dla Niepełnosprawnych Seniorów - Stanley Med

Wózki inwalidzkie

Sklep medyczny STANLEY-MED to miejsce, gdzie można znaleźć wózki inwalidzkie oraz wózki sanitarne od renomowanych producentów, w gronie których znajduje się firma Vermeiren. Cechują się one wysoką jakością - oznacza to, że do ich produkcji wykorzystano najlepsze materiały, a ich konstrukcję zaprojektowano w taki sposób, by była ona nie tylko ergonomiczna, ale i żeby zapewniała najwyższy komfort użytkownikowi. Standardowy, stalowy, jak i lekki aluminiowy wózek inwalidzki wyposażony jest w wygodne podłokietniki oraz podnóżki. Dzięki rozbudowanej ofercie sklepu STANLEY-MED, widniejące w zaprezentowanym asortymencie wózki dla niepełnosprawnych można dostosować do potrzeb konkretnej osoby: pod względem modelu, wyposażenia dodatkowego, jak i szerokości. Wózki standardowe wytrzymują od 120 do 130 kg zaś te specjalnie wzmocnione nawet do 170 kg. 

Aktywne filtry

Wózki inwalidzkie - różne modele

W asortymencie sklepu STANLEY-MED, oprócz standardowych wózków inwalidzkich, znajdują się również:

  • • sanitarne wózki inwalidzkie - można przy nich regulować kąt nachylenia oparcia, 
  • • wózki toaletowe dla niepełnosprawnych,
  • • aktywne wózki inwalidzkie dla dzieci niepełnosprawnych, 
  •  wózki spacerowe dla niepełnosprawnych dzieci i dorosłych  - wyposażone są one w pasy bezpieczeństwa, które nie uwierają. Sama budowa ich siedziska pozwala zachować odpowiednią postawę i zapewnia komfort na najwyższym poziomie.  

Cena oferowanych wózków inwalidzkich zależna jest od wybranego modelu. Dla klientów, którzy nie są przekonaniu do kupna proponujemy wypożyczenie sprzętu medycznego, gdzie również znajdują się wózki inwalidzkie, a także balkoniki do chodzenia, dzięki którym zarówno seniorzy, jak i osoby w trakcie rekonwalescencji, będą mogły swobodniej się poruszać. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu medycznego STANLEY-MED.