Napęd Elektryczny do Wózka Inwalidzkiego. Napędy do Wózków Inwalidzkich - Stanley Med

Napędy elektryczne

Napęd elektryczny do wózka inwalidzkiego to pomysłowe i nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu osoby niepełnosprawne oraz z ograniczoną motoryką ruchu będą w stanie w szybszym czasie pokonać dany odcinek trasy, jak i wzniesienie. Napęd elektryczny do wózka inwalidzkiego jest prosty i intuicyjny w użytkowaniu - obsługiwane są one za pomocą przycisków, jak i podręcznych hamulców. Właśnie dlatego sprawdzą się one zarówno w przypadku osób młodych, jak i starszych. Napędy do wózka inwalidzkiego manualnego są lekkie, zwrotne, a także łatwe w montażu. Internetowy sklep medyczny STANLEY-MED zadbał o to, aby klienci mogli wybierać w tej kategorii pomiędzy wieloma modelami napędów elektrycznych do wózka inwalidzkiego. W asortymencie nie zabrakło również podręcznych toreb, w które można zapakować urządzenie. 

Podkategorie

Aktywne filtry

Napędy do wózka inwalidzkiego - na co można liczyć?

Profesjonalny napęd do manualnego wózka inwalidzkiego zapewnia dużą swobodę poruszania się. Dzięki wytrzymałym, grubym kołom, urządzenie jest przystosowane do pokonywania długich, jak i nierównych tras - dla niego krawężniki oraz dziury w chodnikach nie stanowią wyzwania. Dzięki takiej technologii zwykłe wózki inwalidzkie stają się o wiele bardziej funkcjonalne. 

W tej kategorii klient znajdzie napędy elektryczne do wózka inwalidzkiego w wielu odsłonach, a także przedziałach cenowych. Ich dane techniczne można sprawdzić w każdym opisie produktu. Oprócz tych urządzeń w STANLEY-MEDY sprzedajemy także inne produkty, które pomagają osobom z niepełnosprawnością:

  • wózki inwalidzkie dla dzieci - produkty przystosowane dla dzieci w różnym wieku, zapewniające bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania, 
  • wózki inwalidzkie elektryczne - w przeciwieństwie do wózków manualnych, wózki inwalidzkie elektryczne są większe, a także sterowane przy pomocy specjalnego joysticka, który znajduje się niedaleko podłokietnika.