Filtruj według

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 1 kg

Cena

Cena

  • 15,00 zł - 135,00 zł

Haluksy Leczenie - Orteza, Aparat, Korektor, Ochraniacz i Stabilizator na Haluksy - Stanley Med

Leczenie haluksów

Leczenie haluksów to zmora wielu osób, które chcą uporać się z zniekształconymi stawami na stopach. Właśnie dlatego w ofercie naszego sklepu medycznego znajdą Państwo aparaty korekcyjne na haluksy, które zapewniają dodatkową osłonę stóp. Aparat na haluksy można nosić przez całą dobę. Pasuje on do każdego obuwia i jest doskonałą alternatywą dla bardziej radykalnych metod - umożliwia w pełni bezpieczne leczenie haluksów. Warto w tym momencie zaznaczyć, że oferowane ortezy na haluksy (prostujące palce stóp) bardzo skutecznie hamują pogłębianie się deformacji. Wszystkie ortezy na haluksy i aparaty są wykonane w taki sposób, by podczas chodzenia zapewniać maksimum swobod - bez żadnych ograniczeń. Jeśli chcą Państwo założyć buty na wysokim obcasie, warto wyposażyć się we wkładkę podpierającą boczny łuk stopy lub ortezę  AM-OP-01, którą zakładamy na duży palec. Aparat na haluksy zwykle składa się z miękkiego kapturka palucha i taśmy zapiętowej. Dzięki oferowanym produktom leczenie haluksów przebiega szybko i skutecznie.

Podkategorie

Aktywne filtry

Leczenie haluksów - sprawdzone metody 

Dużo osób w różnym wieku decyduje się na leczenie haluksów, które pojawiają się na skutek prowadzonego trybu życia lub ze względu na uwarunkowanie genetyczne. Palucha koślawego można jednak skutecznie poskromić, wykorzystując oferowane przez sklep medyczny STANLEY-MED ortezy na haluksy. Są one niewielkie oraz dyskretne, dzięki czemu z powodzeniem można je wykorzystywać na co dzień. 

Jeżeli chodzi o profesjonalne aparaty na haluksy, to można wyróżnić:

  • kliny na haluksy - w przeciwieństwie do niektórych aparatów na haluksy są one niewielkich rozmiarów i zapobiegają nachodzeniu palców na siebie. W zależności od modelu nakłada się je na duży palec albo umieszcza między paluchem koślawym a sąsiadującym.
  • korektor na haluksy z taśmą - orteza na haluksy typu AM-OP-01 składa się z kapturka (nakłada się go na palec) oraz z długiej taśmy, którą zaczepia się za piętę, 
  • osłony i ochraniacze na palce u nóg oraz haluksy - wykonane są one z elastycznego, przepuszczającego powietrze materiału oraz żelowej poduszki, która chroni wystającą kość przed otarciami. Tego typu ochraniacze na palce mogą być stosowane w przypadku każdego obuwia,
  • półwkładki - ortezy na haluksy w tej kategorii wykonane są z miękkiej pianki. Do wkładek przymocowane są specjalne pierścienie, które pomagają zachować odpowiedni rozstaw palców. Leczenie haluksów w ten sposób jest niezwykle proste,
  • stabilizator na haluksy Bunito Duo - bardzo często wykorzystywany jest on do leczenia haluksów. Cechuje się on dwuzawiasową konstrukcją, w skład której wchodzą szyny. Całość podczas chodzenia na bieżąco korektuje ustawienie palców. 

Jeżeli chcą Państwo mieć zdrowe nogi i stopy, to sklep medyczny STANLEY-MED może w tym Państwu pomóc. W asortymencie, oprócz ortez i aparatów na haluksy, można również znaleźć w atrakcyjnej cenie artykuły kompresyjne, a w tym: męskie oraz damskie skarpety uciskowe, pończochy na żylaki, czy też podkolanówki medyczne przeciw żylakom, dzięki którym można zapomnieć o spuchniętych i zmęczonych nogach.