Pulsoksymetry na Palec. Pulsoksymetry Napalcowe dla Dzieci - Stanley Med

Pulsoksymetry

Oferowane przez sklep medyczny STANLEY-MED pulsoksymetry napalcowe to poręczne i wysokiej jakości urządzenia, dzięki którym można wykonać szybki pomiar pulsu oraz sprawdzić saturację, czyli poziom tlenu we krwi. Medyczny pulsoksymetr jest bardzo łatwy w obsłudze, dzięki czemu korzystać z niego mogą osoby w każdym wieku, zarówno dzieci, jaki i osoby starsze. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom bez problemu można mieć go zawsze przy sobie, na przykład w torebce, czy też w samochodowej skrytce. Pulsoksymetry napalcowe to również bezinwazyjne urządzenia - wystarczy przyłożyć do nich palec, by już po kilku sekundach uzyskać wyniki, które łatwo można odczytać z dużego i wyrazistego ekranu. Dzięki temu w porę można wykryć ewentualne nieprawidłowości i odpowiednio wcześnie podjąć działania.  

Podkategorie

Aktywne filtry

Pulsoksymetry napalcowe - dlaczego warto ich używać?

Odpowiedni poziom tlenu we krwi jest niezbędny do tego, aby wszystkie ludzkie narządy mogły prawidłowo funkcjonować. Pulsoksymetry napalcowe pozwalają szybko wykryć nieprawidłowości i dać wystarczająco dużo czasu na to, aby podjąć działania mające na celu dotlenić organizm. Urządzenia te, oprócz dokonywania pomiaru zawartości tlenu we krwi, na co dzień mogą również służyć do pomiaru pulsu. 

Sklep medyczny STANLEY-MED oferuje medyczne pulsometry na palec w atrakcyjnych cenach, podobnie jak innego typu artykuły pomiarowe.