Orteza ręki, Stabilizator na rękę - Sklep Medyczny Stanley Med

Ortezy ręki

Stabilizator na rękę pełni bardzo ważne zadanie - w pewnym stopniu unieruchamia stawy śródręczno-paliczkowe i międzypaliczkowe. Właściwie dopasowana do potrzeb użytkownika orteza na dłoń minimalizuje ból, zmniejsza ryzyko pogłębienia urazu, a do tego przyspiesza regenerację i powrót do zdrowia. Orteza ręki wykorzystywana jest w celu zabezpieczenia paliczków przed dodatkowymi urazami, wybiciem, złamaniem itd. Jest to specjalistyczny sprzęt medyczny, dlatego też najlepiej się w niego zaopatrywać w godnych zaufania placówkach. Nasz sklep medyczny to jedno z takich miejsc - posiada szeroki wybór produktów tego typu. Oprócz nich mamy także ortezy i stabilizatory np. ortezy na łokieć.

Podkategorie

Aktywne filtry

Wysokiej jakości stabilizator na rękę

Prostująca orteza na palec u ręki to produkt, który sprawdzi się w przypadku wielu urazów. Zaprezentowane w ofercie modele wykonane są z wytrzymałych, oddychających materiałów. Każda profesjonalna orteza na dłoń i palce jest uniwersalna, dlatego też można ją stosować na prawą oraz lewą rękę. Dzięki regulacji można ją dostosować do wielkości dłoni użytkownika.

Podczas zakładania, orteza na złamaną rękę, mały palec u ręki, czy też urazy typu bokserskiego, może być stosowana na kilka sposobów - jest w stanie zabezpieczyć każdy palec, z wyjątkiem kciuka. Stabilizator na rękę jest lekki oraz miękki, dlatego też nie obciera skóry. Dzięki temu orteza palca ręki może być stosowana na co dzień, jak i nocą podczas snu.

Orteza dłoni na palce dostępna jest w wielu modelach w korzystnej cenie. Oprócz niej można również zamówić w sklepie: ortezy i stabilizatory na bark, stawy biodrowe, czy też łokcie. Dużym zainteresowaniem cieszy się również orteza na nadgarstek.