Sandały Zdrowotne Damskie, Klapki, Kapcie, Pantofle i Japonki Medyczne - Stanley Med

Sandały zdrowotne damskie

Oferujemy szeroki wybór zdrowotnych sandałów damskich oraz letniego obuwia medycznego, a w tym klapek. Jako sklep medyczny STANLEY-MED prowadzimy sprzedaż butów leczniczych od renomowanych producentów, m.in. Scholl, Berkemann oraz Dan-But. Specjalistyczne buty są w całości wykonane z naturalnej skóry i zapewniają najwyższy komfort chodzenia. Damskie sandały ortopedyczne z odpowiednio wyprofilowaną podeszwą odciążają kręgosłup i stawy oraz pomagają w zachowaniu odpowiedniej postawy podczas chodzenia. W naszej ofercie letniego obuwia medycznego znajdą Państwo również ortopedyczne japonki damskie, klapki zdrowotne damskie oraz buty na wyższym obcasie. Zapewniamy wiele rozmiarów obuwia, a w tym najbardziej popularne od 36 do 42.

Podkategorie

Aktywne filtry

Zdrowotne sandały damskie 

Dostępne w ofercie klapki i sandały zdrowotne damskie to obuwie przynoszące dużą ulgę zarówno dla stóp, jak i całego ciała - są one wygodne, nie powodują otarć, zapobiegają przepoceniu, a przy tym elegancko się prezentują. Po zdrowotne klapki i kapcie damskie z powodzeniem może sięgnąć personel medyczny, jak i panie, które w trakcie pracy nieustannie muszą stać na nogach. Damskie klapki ortopedyczne:

  • mają podeszwę, która dopasowuje się do kształtu stopy,
  • są wygodne oraz lekkie, 
  • dzięki zagłębieniom na pięcie i regulowanym paskom idealnie trzymają się stopy, 
  • w przypadku większości modeli damskie klapki medyczne wykonane są ze skóry, 
  • mają właściwości antypoślizgowe. Obuwie zdrowotne damskie świetnie sprawdzi się w domu, jak i na szpitalnych korytarzach. 

Klapki medyczne damskie 

W sklepie medycznym STANLEY-MED można nabyć wygodne i zdrowotne pantofle ortopedyczne dla Pań w wielu odsłonach - mogą one być płaskie, jak i posiadać niewielki obcas. Medyczne obuwie damskie są wygodne i nawet przy częstym stosowaniu zapewniają odpowiedni komfort.  

Obuwie medyczne stanowi zakup gwarantujący zadowolenie. Oprócz wygodnych, letnich sandałów ortopedycznych w STANLEY-MED można kupić również ortezy i stabilizatory