Obuwie domowe ortopedyczne

W tej kategorii sklep medyczny STANLEY-MED oferuje starannie wykonane i modne kapcie zdrowotne - zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W zależności od modelu są one wsuwane na nogę lub też mają zabudowaną piętę, dzięki czemu dokładniej przylegają do stopy. Obuwie domowe ortopedyczne  stanowi pierwszy wybór w przypadku osób, które narzekają na bóle i obrzęki stóp, zmagają się ze zmianami reumatoidalnymi, a także cierpią na zespół stopy cukrzycowej. Obuwie domowe profilaktyczne cechuje się grubą, izolującą od zimna podeszwą, która dodatkowo jest lekka, a także zgina się podczas chodzenia. STANLEY-MED zapewnia duży wybór kapci zdrowotnych, od takich producentów jak: Befado, Scholl, Dr Brinkmann, Manitu.

Podkategorie

Aktywne filtry

Kapcie zdrowotne

Buty ortopedyczne domowe to sprawdzony sposób na to, jak skutecznie zadbać o stopy. Buty domowe zdrowotne mają właściwości antypoślizgowe, a także zapewniają wysoki komfort podczas chodzenia. Dzięki specjalnej wyściółce a także wkładkom:

  • idealnie dopasowują się do stopy, 
  • dbają o prawidłowe ustawienie  i stabilizację stopy, 
  • rozkładają równomiernie ciężar podczas chodzenia, 
  • zapewniają właściwą cyrkulację powietrza.

Obuwie domowe zdrowotne

Ponadto domowe buty profilaktyczne zaprojektowane są w taki sposób, by palce u stóp miały odpowiednią ilość miejsca i nie były ściśnięte. Kapcie zdrowotne dostępne w ofercie STANLEY-MED dedykowane są dla osób dorosłych, jak i dzieci. Dzięki wielu rozmiarom każdy z pewnością znajdzie odpowiednie dla siebie domowe obuwie zdrowotne, które niezawodnie będzie się spisywało przez długi czas. 

Pozo profilaktycznym obuwiem domowym w internetowym sklepie medycznym STANLEY-MED można także znaleźć: