Inhalatory i Ciśnieniomierze Nadgarstkowe, Elektroniczne - Stanley Med

Ciśnieniomierze i inhalatory

Sklep medyczny STANLEY-MED oferuje różnego typu ciśnieniomierze nadgarstkowe, naramienne oraz inhalatory. Niezależnie od modelu cechują się one wysoką jakością, np. Ciśnieniomierz Omron czy Accumed. Ciśnieniomierze elektroniczne, podobnie jak urządzenia do inhalacji, nadają się do użytku zarówno dla osób młodszych, jak i starszych. Ciśnieniomierze wyposażone są w uniwersalny mankiet, który pozwala na wykonanie precyzyjnego pomiaru. Większość nowoczesnych modeli podczas stosowania alarmuje również użytkownika o wystąpieniu nieregularności bicia serca, co pozwala szybko podjąć odpowiednie kroki. Znajdujący się również w ofercie aparat do inhalacji jest niezastąpiony podczas leczenia takich dolegliwości jak astma, czy też zapalenie oskrzeli.

Podkategorie

Aktywne filtry

Ciśnieniomierze — opis działania i rodzaje urządzeń

Ciśnieniomierze medyczne działają poprzez owinięcie wokół ramienia mankietu, który się napompowuje, wywierając nacisk na tętnicę. Potem powoli uwalnia powietrze, pozwalając na zmierzenie i odczyt ciśnienia skurczowego i rozkurczowego. Takie urządzenia są niezastąpione w kontrolowaniu hipertensji. Regularne korzystanie z dobrego ciśnieniomierza pomaga utrzymać układ sercowo-naczyniowy w dobrej kondycji.

Jak wybrać najlepsze ciśnieniomierze? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ciśnieniomierzy elektronicznych i innych w Stanley Med, by wybrać odpowiedni dla siebie. Poniżej nasze propozycje:

  • ciśnieniomierze nadgarstkowe i naramienne
  • aparaty zegarowe

Inhalatory — opis działania

Inhalatory, które najlepiej się sprawdzają w leczeniu chorób dróg oddechowych, pomagają dostarczać leki bezpośrednio do płuc czy oskrzeli. Urządzenie przekształca płynne leki w aerozol, który pacjent wdycha przez ustnik lub maskę. Proces ten umożliwia szybkie i skuteczne działanie leku, co jest szczególnie ważne w leczeniu astmy czy przewlekłej obturacyjnej choroby płuc. W STANLEY–MED proponujemy inhalator elektryczny Respiro. Na rynku medycznym najpopularniejsze są inhalatory parowe i przenośne.

Nowoczesne Ciśnieniomierze — możliwości

Nowoczesne ciśnieniomierze medyczne nie tylko pozwalają mierzyć ciśnienie, ale również:

  • wykrywają migotanie przedsionków,
  • porównują między sobą poranne i wieczorne wyniki,
  • informują o przekroczeniu założonej normy,
  • wykrywają nieregularne bicie serca,
  • informują o nieprawidłowym założeniu kołnierza.

Wybierając odpowiednie dla siebie urządzenia do inhalacji, podobnie jak ciśnieniomierze nadgarstkowe oraz naramienne, warto zwrócić uwagę na ich specyfikacje, by przed zakupem zapoznać się z ich dodatkowymi funkcjami.

Profesjonalny sklep medyczny STANLEY-MED zachęca do zakupów ciśnieniomierzy Omron i innych oraz aparatów do inhalacji. W ofercie mamy również inne artykuły pomiarowe w dobrych cenach. Nasze urządzenia to dobry wybór na drodze do zdrowia.