Ortezy Ortopedyczne i Stabilizatory Kończyn - Sprzęt Ortopedyczny - Stanley Med

Ortezy i stabilizatory

Sklep medyczny STANLEY-MED oferuje najwyższej jakości ortezy i stabilizatory dla osób po urazach kończyn i wypadkach. W ofercie znajdą Państwo artykuły ortopedyczne firm i producentów: AirCast, Alteor, K-Active, Reh4Mat, OttoBock, Donjoy czy Rehband. Te uznane firmy są synonimami najwyższej jakości wykonania, innowacyjności oraz skuteczności, co zapewnia naszym klientom dostęp do produktów, które efektywnie wspierają proces leczenia i rehabilitacji.

Aktywne filtry

Stabilizatory kończyn do Crossfitu

Crossfit to program treningu siłowego i wytrzymałościowego, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Właśnie dlatego znajdą Państwo u nas szeroki wybór stabilizatorów kończyn firmy Rehband przeznaczonych do Crossfitu. Sklep STANLEY-MED zajmuje się dystrybucją tylko profesjonalnego sprzętu ortopedycznego, który zapewnia najlepsze efekty w czasie rehabilitacji, jest wygodny w użytkowaniu i bezpieczny dla pacjenta. Zapewniamy szeroki wybór ortez ortopedycznych dla dzieci i dorosłych oraz aparatów ortopedycznych na kończyny górne i dolne, które zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Szeroki wybór ortez oraz stabilizatorów

W tej kategorii znajdą Państwo różnorodny sprzęt ortopedyczny, a w tym:

  • ortezy ortopedyczne – między innymi orteza uda, na przedramię dla dziecka i dorosłego, ortezy barku i obojczyka, nadgarstka, łydki, stawu skokowego itd.,

  • kołnierze ortopedyczne – np. z otworem tracheotomijnym,

  • korektor postawy (tzw. prostotrzymacz),

  • stabilizatory ortopedyczne kończyn górnych i dolnych,

  • pasy lędźwiowe, a także gorsety tułowia,

  • szelki pavlika, dzięki którym nawet najmłodsze dzieci mogą walczyć z wadami stawów,

  • orteza walker – pod względem wyglądu przypominają but ortopedyczny i nadają się do codziennego stosowania.

Poza sprzętem ortopedycznym dla dorosłych oferujemy także stabilizatory ortopedyczne oraz ortezy dla dzieci do chodzenia.

Sprzęt medyczny na STANLEY-MED

Zachęcamy także do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu internetowego! Nasi wykwalifikowani doradcy pomogą zdecydować, która orteza, czy stabilizator będą odpowiednie, biorąc pod uwagę specyfikę urazu i indywidualne potrzeby użytkownika. Ortezy i stabilizatory nie stanowią jedynej naszej oferty. Oprócz nich można również kupić:

Zapewniamy wysyłkę zamówienia w 24 godziny lub odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym w Poznaniu. Jeśli interesuje Cię orteza lub stabilizator, koniecznie odwiedź nas! STANLEY-MED to więcej niż sklep medyczny – to partner w drodze do zdrowia, oferujący produkty, które pomagają odzyskać pełnię ruchu i cieszyć się aktywnym życiem.