Ortezy i stabilizatory

Sklep medyczny STANLEY-MED oferuje najwyższej jakości ortezy i stabilizatory dla osób po urazach kończyn i wypadkach. W ofercie znajdą Państwo artykuły ortopedyczne firm i producentów: AirCast, Alteor, K-Active, Reh4Mat, OttoBock, Donjoy czy Rehband.

Crossfit to program treningu siłowego i wytrzymałościowego, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Właśnie dlatego znajdą Państwo u nas szeroki wybór stabilizatorów kończyn firmy Rehband przeznaczonych do Crossfitu. Sklep STANLEY-MED zajmuje się dystrybucją tylko profesjonalnego sprzętu ortopedycznego, który zapewnia najlepsze efekty w czasie rehabilitacji, jest wygodny w użytkowaniu i bezpieczny dla pacjenta. Zapewniamy szeroki wybór ortez ortopedycznych dla dzieci i dorosłych oraz aparatów ortopedycznych na kończyny górne i dolne, które zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Aktywne filtry

Szeroki wybór ortez oraz stabilizatorów

W tej kategorii znajdą Państwo różnorodny sprzęt ortopedyczny, a w tym: 

  • ortezy - między innymi ortezy uda, na przedramię dla dziecka i dorosłego, ortezy barku i obojczyka, nadgarstka, łydki, stawu skokowego itd.,
  • kołnierze ortopedyczne - np. z otworem tracheotomijnym, 
  • korektor postawy (tzw. prostotrzymacz),
  • stabilizatory ortopedyczne kończyn górnych i dolnych, 
  • pasy lędźwiowe, a także gorsety tułowia,
  • szelki pavlika, dzięki którym nawet najmłodsze dzieci mogą walczyć z wadami stawów, 
  • ortezy typu walker - pod względem wyglądu przypominają but ortopedyczny i nadają się do codziennego stosowania. 

Poza sprzętem ortopedycznym dla dorosłych oferujemy także stabilizatory ortopedyczne oraz ortezy dla dzieci.

Zachęcamy także do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu internetowego! Ortezy i stabilizatory nie stanowią jedynej naszej oferty. Oprócz nich można również kupić:

Zapewniamy wysyłkę zamówienia w 24 godziny lub odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym w Poznaniu. Jeśli interesuje Cię orteza lub stabilizator, koniecznie odwiedź nas!