Kompresy Żelowe - Poduszki Elektryczne - Okłady Chłodzące i Rozgrzewające • Sklep Medyczny Stanley Med

Terapie zimnem i ciepłem

W ofercie sklepu medycznego STANLEY-MED znajdą Państwo produkty chłodzące oraz kompresy żelowe producenta MSD Europe i nie tylko! Okłady żelowe do terapii ciepłem i zimnem są wykonywane z materiału syntetycznego lub bawełnianego. Mogą one być wykorzystywane na dwa sposoby: do rozgrzewania mięśni i stawów lub chłodzenia wybranych partii ciała w przypadku stłuczeń. Żelowe okłady chłodzące można szybko i z łatwością podgrzewać w kuchence mikrofalowej lub chłodzić w zamrażalniku. Specjalistyczny żel chłodzący lub rozgrzewający dostosowuje się do kształtu ciała. W ofercie sklepu dostępne są również ochronne pokrowce na kompresy do terapii zimnem i terapii ciepłem.

Oferta obejmuje także uniwersalne żele w tubce, spraye, jak i poduszki elektryczne, stosowane także na kark i plecy. Tego typu poduszki wyposażone są w 3 tryby grzania - łatwo się je nastawia, używając pilota sterującego. Poduszka elektryczna działa rozgrzewająco i odprężająco na mięśnie wybranych partii ciała.

Podkategorie

Aktywne filtry

Okłady chłodzące i kompresy żelowe

Żelowe okłady chłodzące i rozgrzewające to wyroby medyczne, które wypełnione są nietoksycznym żelem. Dzięki temu, że świetnie utrzymują daną temperaturę oraz ją oddają, z powodzeniem wykorzystywane są podczas terapii zimnem (krioterapii) oraz terapii ciepłem. Dostępne są one w wielu formach:

  • kompresu na oczy - rozgrzewające i chłodzące okłady żelowe stosowane na okolice oczu pomagają uporać się z opuchlizną, bólami głowy, a także wspierają osoby w walce z infekcją powiek, 
  • okładu ciepło zimno na pasie - świetnie dostosowują się do sylwetki każdej osoby. Pas  stosowany jest głównie na odcinek lędźwiowy kręgosłupa, 
  • żelu i sprayu chłodzącego, który zawsze warto mieć pod ręką,
  • kompresu żelowego na pierś - kuracja ciepłem i zimnem sprawdzi się także w przypadku świeżo upieczonych mam. Ciepłe i zimne okłady zmniejszają obrzęk piersi i pozwalają zapomnieć o bólu.  

Oprócz okładów i kompresów żelowych w ofercie dostępny jest także sprzęt do rehabilitacji