Przyrządy do Rehabilitacji Dłoni - Ściskacz do Rąk • Sklep Medyczny Stanley Med

Rehabilitacja ręki

Sklep medyczny STANLEY-MED prowadzi sprzedaż profesjonalnych przyrządów do rehabilitacji dłoni renomowanej firmy MSD Europe. W ofercie znajdą Państwo ściskacze do rąk z regulacją oraz piłeczki do rehabilitacji dłoni, które poprawiają i wzmacniają mięśnie całej ręki, palców, nadgarstka oraz przedramienia. Sprzęt do rehabilitacji ręki jest polecany zarówno dla osób po przebytej kontuzji, jak i osób uprawiających sport.

Oferta przyrządów do ćwiczeń rąk, oprócz standardowych ściskaczy do dłoni, obejmuje również masę plastyczną o różnym stopniu oporu, co oznaczone jest poszczególnymi kolorami. Masa wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i nadaje się do wielokrotnego użycia. Jako sklep zajmujemy się także dystrybucją ściskaczy pod postacią piłek jeżowych oraz jajek silikonowych, które poprawiają sprawność i przynoszą najlepsze efekty w trakcie ćwiczeń z zakresu rehabilitacji dłoni. Prowadzimy także sprzedaż profesjonalnych sprzętów do rehabilitacji całej ręki oraz rehabilitacji nadgarstka. Przyrządy mogą być używane po zwichnięciu stawu, skręceniu lub złamaniu.

Podkategorie

Aktywne filtry

Różne rodzaje ściskaczy do ręki 

Ściskacz do ręki to przyrząd, który występuje w kilku rodzajach. W przygotowanej przez nas ofercie znalazł się między innymi:

  • ściskacz sprężynowy - dzięki niemu ćwiczy się nie tylko dłoń, ale i mięśnie przedramion,
  • ściskacz do palców - podczas rehabilitacji ręki uwaga w przypadku tego urządzenia skupiona jest na palcach. Przyrządy tego typu są skonstruowane w taki sposób, że można osobno ćwiczyć każdy palec. 

Oprócz przyrządów do ćwiczeń rąk, a w tym ściskaczy do dłoni, sklep medyczny STANLEY-MED ma również w ofercie profesjonalny sprzęt do rehabilitacji, a także produkty, które każdego dnia wspierają osoby starsze lub powracające do zdrowia. Mowa tu między innymi o balkonikach trzykołowych, specjalnych poduszkach do spania, podpórkach lędźwiowych, czy też poduszkach między nogi, z pomocą których można we właściwy sposób ułożyć biodro podczas leżenia na boku.