Taśmy do Ćwiczeń - Oporowe Pasy Rehabilitacyjne • Sklep Medyczny Stanley Med

Taśmy do ćwiczeń

W rozbudowanej ofercie sklepu medycznego Stanley-Med klienci znajdą wysokiej jakości, profesjonalne taśmy do ćwiczeń oraz gumy, sygnowane marką MOVES. Produkt, jakim jest taśma rehabilitacyjna, wykonany został z lateksu, odznaczającego się wysoką jakością. Taśmy dostępne są  w kilku długościach (od 2,5 m do 4,55 m), które dobiera się względem własnych potrzeb. Klienci mogą wybierać ponadto między różnymi kolorami taśm rehabilitacyjnych, które są jednocześnie oznakowaniem poziomu oporu. Gumy, które oferuje nasz sklep medyczny, idealnie nadają się dla osób po przebytych kontuzjach, ale i dla seniorów. Taśmy do ćwiczeń, praca z nimi, przynosi zadowalające rezultaty. Dzięki nim poprawia się ogólny zakres ruchów, zwiększa wydolność organizmu oraz wspomaga współpracę grup mięśniowych. 

Aktywne filtry

Taśmy rehabilitacyjne i pasy do ćwiczeń

Dostępne w ofercie taśmy do ćwiczeń, podczas regularnego stosowania, wzmacniają mięśnie poszczególnych partii ciała i grup mięśniowych, a także poprawiają zakres ruchu w stawach. Wykorzystywane są one z wielkim powodzeniem do treningów typowo ogólnorozwojowych, jak i wzmacniających. Taśmy MOVES używane są również do wielu ćwiczeń rehabilitacyjnych. Klienci, przeglądając sklepowy asortyment, mogą wybierać między produktami o różnym zabarwieniu. Gumy do ćwiczeń dostępne są w kolorze żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim, czarnym, srebrnym oraz złotym. 

Taśmy oporowe do ćwiczeń

Wybierając odpowiednią dla siebie taśmę oporową do ćwiczeń, należy zwrócić uwagę na jej specyfikacje, w których zawsze podany jest jej opór, szerokość oraz grubość. Parametry te należy dobrać względem własnej kondycji oraz możliwości. Tylko w ten sposób cieszyć można będzie się skutecznymi ćwiczeniami.  

Sklep medyczny Stanley-Med przygotował dla klientów szeroką ofertę produktów, w której dostępny jest również profesjonalny i o wysokiej jakości sprzęt do rehabilitacji