Wkładki Urologiczne na Nietrzymanie Moczu Seni Lady - Stanley Med

Wkładki urologiczne

Jako sklep medyczny STANLEY-MED oferujemy wysokiej jakości wkładki urologiczne Seni Lady oraz Tena Men. Dzięki odpowiedniemu kształtowi są one nie tylko skuteczne, ale i dyskretne, dlatego też zapewniają komfort podczas wykonywania czynności dnia codziennego. Zarówno panie, jak i panowie, w ofercie sklepu znajdą różnorodne artykuły, a w tym wkładki urologiczne dla mężczyzn oraz podpaski na nietrzymanie moczu o różnym poziomie chłonności. W atrakcyjnej cenie oferujemy również ekonomiczne opakowania wkładek higienicznych w wersji light. Zachęcamy do zapoznania się z naszym rozbudowanym asortymentem. Oferowane przez STANLEY-MED wkładki na nietrzymanie moczu mogą być wykorzystywane zarówno przez młode, jak i starsze osoby.  

Podkategorie

Aktywne filtry

Wkładki urologiczne - zalety 

Widniejące w ofercie sklepu wkładki urologiczne Seni Lady, a także wkładki dla mężczyzn na nietrzymanie moczu Tena Men, dostępne są w wielu rodzajach. Tego typu artykuły higieniczne zapewniają komfort podczas noszenia, ale i gwarantują pełną dyskrecję. Zarówno podpaski męskie, jak i podpaski Seni Lady, dobrze dopasowują się do ciała - z łatwością mocuje się je również do bielizny, dzięki czemu nie przemieszczają się podczas ruchu. Tego typu damskie, jak i męskie wkładki na nietrzymanie moczu, pozwalają swobodnie oddychać skórze, a także zapewniają ochronę przed wilgocią.  

Wkładki urologiczne Seni Lady, jak i męskie wkładki higieniczne, minimalizują również ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych, a także redukują nieprzyjemny zapach. Wśród licznych rodzajów tego produktu znaleźć można między innymi: wkładki Seni Lady Extra Plus, Seni Lady Plus, Normal, Slim Mini, a nawet Slim Micro. 

Oprócz urologicznych wkładek na nietrzymanie moczu w ofercie sklepu STANLEY-MED znajdują się ponadto cewniki i worki, a także pieluchomajtki