Filtruj według

Waga

Waga

  • 0 kg - 1 kg

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 700,00 zł

Linki do Ćwiczeń - Tubingi i Akcesoria do Treningu • Sklep Medyczny Stanley Med

Tubingi i linki do ćwiczeń

Oferta sklepu medycznego STANLEY-MED obejmuje gumy, linki do ćwiczeń i inne przyrządy z zakresu rehabilitacji. Dystrybuujemy akcesoria rehabilitacyjne najwyższej jakości producenta MSD Europe. Praca z tubingami do ćwiczeń poprawia ogólną wydolność mięśni oraz polepsza krążenie krwi. Gumy do ćwiczeń są szczególnie polecane dla osób w trakcie rehabilitacji lub przebytych kontuzjach kończyn dolnych i górnych.

Podkategorie

Aktywne filtry

Profesjonalne linki do ćwiczeń

Sprzedawane przez sklep medyczny STANLEY-MED tubingi do ćwiczeń mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez osoby starsze. Gumy rehabilitacyjne i linki do ćwiczeń o różnych stopniach oporu są podstawowym wyposażeniem profesjonalnych ośrodków rehabilitacyjnych. Ósemki tubingowe i tradycyjne tubingi do rozciągania są często wykorzystywane przy wykonywaniu codziennych ćwiczeń domowych. Ich uniwersalne zastosowanie sprawia, że linki do ćwiczeń są także używane jako akcesoria fitness.

Akcesoria do ćwiczeń o wielu parametrach

Umieszczone przez nas w ofercie linki do ćwiczeń to produkty, dzięki którym można przeprowadzić ćwiczenia o różnej intensywności. Dzięki nim, po dłuższym stosowaniu:

  • zwiększa się zakres ruchu, 
  • wzmacnia się ciało,
  • poprawia się pracę mięśni. 

Tubingi do ćwiczeń

Tubingi do ćwiczeń stanowią atrakcyjną alternatywę dla innych przyrządów do ćwiczenia w domu. Są one tanie i nie zajmują przestrzeni użytkowej - po skończeniu rehabilitacji z łatwością da się je schować w szufladzie. Dzięki temu, że wykonane są one z wytrzymałego materiału, nadają się do wielokrotnego użytku. 

Oprócz akcesoriów do ćwiczeń w domu oraz gum treningowych, w ofercie STANLEY-MED można również kupić profesjonalny sprzęt do rehabilitacji, a w tym dynamiczne poduszki do siedzenia, maty do akupresury, piłki do ćwiczeń, czy też przyrządy do rehabilitacji dłoni.