Filtruj według

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 1 kg

Cena

Cena

  • 240,00 zł - 2 100,00 zł

Balkoniki do Chodzenia dla Seniorów - Chodziki i Podpórki - Stanley Med

Balkoniki rehabilitacyjne i podpórki

STANLEY-MED to sklep medyczny, w którym znajdują się wysokiej jakości balkoniki do chodzenia dla osób niepełnosprawnych. Zaprojektowane i wyprodukowane zostały one przez rekomendowanych producentów, takich jak: Vermeiren, Akson, Reha Fund, ARmedical. Tego typu balkoniki rehabilitacyjne dla osób młodszych, jak i starszych, pozwalają na samodzielne poruszanie się, które w przypadku seniorów i pacjentów w trakcie rekonwalescencji jest utrudnione. Sklep STANLEY-MED oferuje balkoniki i chodziki ortopedyczne z przeznaczeniem do poruszania się po domu, mieszkaniu, a także do przemieszczania się po zewnętrznym terenie - dzięki nim pacjent może jak najdłużej zachować samodzielność i wyjść poza przestrzeń mieszkalną. W ofercie sklepu STANLEY-MED znajdują się w przystępnej cenie balkoniki do chodzenia, wytrzymujące obciążenia do 180 kg oraz balkoniki na kółkach dla dzieci. 

Podkategorie

Aktywne filtry

Duży wybór balkoników, chodzików i podpórek 

Widniejące w asortymencie sklepu STANLEY-MED chodziki rehabilitacyjne dla seniorów i osób w trakcie rekonwalescencji nie tylko ułatwiają chodzenie, ale i wymuszają przyjęcie prawidłowej postawy ciała. Większość modeli jest ponadto wyposażona w dodatkowe elementy, np. w koszyk na zakupy, czy też małe siedzisko. Należy również wspomnieć, że wszystkie modele balkoników ortopedycznych dla dorosłych są składane, dlatego też z łatwością można je przechowywać i przewozić. 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu medycznego STANLEY-MED, w której znajdują się:

  • • podpórki rehabilitacyjne, 
  • • balkoniki dla dzieci niepełnosprawnych, 
  • • chodziki rehabilitacyjne dla dorosłych, w tym i dla seniorów. 

Dla klientów, którzy nie są przekonani kupnem, proponujemy wypożyczenie sprzętu medycznego - w tej ofercie znajdują się również rehabilitacyjne balkoniki do chodzenia. W samym sklepie można również nabyć: materace przeciwodleżynowe, a także łóżka rehabilitacyjne. Wszystkie sprzedawane przez STANLEY-MED produkty pochodzą od czołowych producentów, dzięki czemu można mieć pewność, że cechują się one odpowiednią wytrzymałością oraz parametrami.