Poduszki Rehabilitacyjne. Poduszki Ortopedyczne do Spania - Stanley Med

Poduszki ortopedyczne do spania

Sklep Medyczny STANLEY-MED sprzedaje poduszki ortopedyczne do spania takich producentów jak Dr. Sapporo, Sissel czy ARmedical. Wszystkie poduszki rehabilitacyjne dostępne w sklepie są zarejestrowane jako wyrób medyczny I klasy. Wykonane z najwyższej jakości materiałów zapamiętujących kształt, są szczególnie polecane osobom cierpiącym na bóle szyi, karku oraz bóle kręgosłupa. Poduszki medyczne do spania mogą być używane również przez osoby cierpiące na reumatyzm i zwyrodnienia.

Podkategorie

Aktywne filtry

Poduszki ortopedyczne do spania

Dostępne w naszym sklepie internetowym poduszki profilowane przeznaczone są do spania na boku oraz na plecach. Ich zadaniem jest zapewnienie użytkownikowi maksimum komfortu, głębokiego relaksu oraz spokojnego nocnego wypoczynku. Poduszki ortopedyczne do spania są polecane każdemu, nie tylko osobom z problemami – w ramach rehabilitacji, ale także w ramach profilaktyki schorzeń kręgosłupa. Najlepsze poduszki rehabilitacyjne są wykonane z termoaktywnej pianki, która zapamiętuje kształt i ułożenie podczas snu. Produkt ten powinien być używany wyłącznie przez właściciela – nie powinno się jej pożyczać ani udostępniać innym osobom.

Dla kogo są poduszki rehabilitacyjne?

Medyczne, profesjonalne poduszki ortopedyczne do spania mogą być stosowane profilaktycznie. Pomagają zachować prawidłową postawę, a przez to także uniknąć ewentualnych problemów z układem kostnym w przyszłości. Poza tym poduszki zdrowotne są polecane osobom po złamaniach dyskopatycznych kręgów szyjnych i innych urazach kręgosłupa. Znacząco poprawiają one komfort nocnego wypoczynku i nie tylko.

Poduszki medyczne w naszym sklepie

Każda poduszka ortopedyczna dostępna w naszym sklepie internetowym jest produktem najwyższej jakości, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie znalazły się poduszki rehabilitacyjne do spania w kilku rozmiarach i różnych kształtach. Dostępne są:

  • rogale,

  • wałki,

  • kwadratowe,

  • koliste,

  • w kształcie półksiężyca,

  • w kształcie litery S.

Poszewki są wykonane z wysokiej jakości bawełny. Nasze produkty sprawdzają się również jako poduszki ortopedyczne dla niemowląt i starszych dzieci.

Wbrew pozorom, to na czym śpimy, ma ogromne znaczenie. Odpowiednio wyprofilowana poduszka ortopedyczna do spania odciąży kręgosłup lub kończyny i zapewni prawidłowe ułożenie ciała podczas snu. Dzięki temu osoba, używając na co dzień tego typu wsparcia, może sobie zapewnić lepszy wypoczynek oraz regenerację sił po długim dniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zamówień na najwyższej jakości poduszki ortopedyczne. To prosta droga do lepszego zdrowia, z której warto skorzystać.