Pończochy, Podkolanówki, Skarpety, Rajstopy - Uciskowe, Kompresyjne, Na Żylaki - Stanley Med

Artykuły kompresyjne

W ofercie sklepu medycznego STANLEY-MED znajdą Państwo artykuły kompresyjne do nóg, a w tym pończochy uciskowe. Prowadzimy sprzedaż produktów renomowanych producentów: Scholl, Convari, Veera i Pani Teresa Medica. Oferujemy również profesjonalne artykuły pomocnicze, które ułatwiają zakładanie produktów uciskowych. W STANLEY-MED można między innymi kupić wysokiej jakości podkolanówki uciskowe oraz skarpety kompresyjne - w szczególności te drugie rekomendowane są dla osób uprawiających sport, a w szczególności biegi. Zapobiegają one powstawaniu żylaków i niwelują ryzyko kontuzji. Polecamy również skarpety podróżne, które dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach. Tego typu skarpety uciskowe zmniejszają tendencję do obrzęków kończyn dolnych. W naszej ofercie znajdą Państwo także rajstopy uciskowe oraz podkolanówki uciskowe marki Scholl, Convari, Veera i Pani Teresa Medica dla kobiet oraz mężczyzn w wielu wariantach kolorystycznych. 

Podkategorie

Aktywne filtry

Pończochy, podkolanówki i skarpety uciskowe 

Zdrowe nogi i stopy to gwarancja komfortu podczas chodzenia - warto zatem odpowiednio o nie zadbać. Dzięki rajstopom, podkolanówkom oraz pończochom uciskowym dostępnym w ofercie jest to możliwe. W bogatym asortymencie znajdują się:

  • pończochy na żylaki - jeżeli chodzi o rajstopy na żylaki to można podzielić je na modele profilaktyczne (stosuje się je aby zapobiec wystąpieniu żylaków) oraz lecznice (mają ucisk powyżej 18 mmHg i wykorzystywane są w terapiach o różnym stopniu zaawansowania). O klasie ucisku pończoch przeciwżylakowych dowiedzą się Państwo z opisu produktu,
  • podkolanówki uciskowe - nazywane są one również podkolanówkami przeciwżylakowymi. Poprawiają one krążenie, a także przynoszą ulgę zmęczonym nogom. W ofercie można znaleźć jednolite podkolanówki uciskowe na żylaki, jak i podkolanówki kompresyjne z mikrofibry z modnym wzorem,
  • skarpety kompresyjne - tego typu skarpetki uciskowe cieszą się dużą popularnością i wykorzystywane są przez sportowców na całym świecie. Medyczne skarpety kompresyjne (damskie i męskie) nie tylko poprawiają krążenie, ale i stabilizują stawy, wspierają ścięgno Achillesa i pomagają niwelować ból mięśni,
  • skarpety podróżne - pomagają znieść trudy podróży oraz wędrówek. Dostępne w wersji damskiej oraz męskiej w różnych odcieniach.

Oferowane przez STANLEY-MED podkolanówki, skarpety i pończochy przeciwżylakowe Scholl, Veera, Pani Teresa Medica, czy też Converia, to gwarancja najwyższej jakości i uniwersalnych rozwiązań. Wykorzystywane są one przez sportowców w różnych dyscyplinach, jak i przez osoby walczące z opuchniętymi, zmęczonymi nogami. Dzięki uniwersalnej formie niczym pod względem wyglądu nie odbiegają one od klasycznej bielizny, znajdującej się a każdej garderobie. 

Oprócz artykułów kompresyjnych do nóg sklep medyczny STANLEY-MED poleca również produkty, z którymi leczenie haluksów jest prostsze. Wśród nich znajdują się aparaty korekcyjne w formie specjalnych podkładek żelowych, osłon oraz ortez.